VLS_Pexi

Už víte, kam vyrazíte o prázdninách? Ať už napříč republikou, do zahraničí nebo třeba jen na týden k babičce, určitě by vám v batohu neměla chybět některá z nových cestovních „MINI“ her od firmy Alexander. 

 

pexi_mini pota

MINI Pošta

O tom, jak to chodí na poště, se dozvíte v zábavné hře s tematickým názvem „Mini Pošta“. V jedné krabici se totiž skrývá celý poštovní úřad se všemi složenkami, známkami, obálkami, podacími lístky, pohledy, ale také peníze, razítko a dokonce nechybí ani poštovní přepážka v podobě papírového poštovního okénka! Děti si můžou zahrát třeba na zadním sedadle auta na poštovního úředníka a zákazníka a zpříjemnit si tak dlouhé cestování.

 

 

 

 

  

pexi_moda_new

Móda a modelky 2 MINI

Tak tuhle hru si zamiluje každá holka, která miluje módu a vyzná se v aktuálních trendech. S 24 báječnými a originálními modely se stejným počtem atraktivních modelek můžete měnit styl oblečení a tvořit tak překvapivé variace z jedné jediné mini krabičky. Každý model se skládá dokonce ze 4 dílů! Hra na módní návrhářku je nesmírně zajímavá, rozvíjí představivost a výtvarný cit a zároveň se při ní skvěle pobaví celá parta kamarádek.

 

 

 

 

pexi_clovec

Člověče, nezlob se! MINI

Kdo by neznal tuto oblíbenou hru pro děti i dospělé! Nyní je k dostání v malém cestovním balení s hrací deskou a 16ti figurkami ve čtyřech barvách. Návod obsahuje tři zajímavé varianty hry. Snadno ji uložíte i do batůžku a hrát ji můžete třeba i ve vlaku. 

 

 

 

 

 

pexi_zavody

Závody automobilů a Mlýn MINI (2 hry v jednom mini balení)

Tyto dvě hry se od sebe zásadně liší. „Mlýn“ je hra, ve které je důležité logické myšlení a umění předvídat soupeřovu taktiku. Vítězství v této hře je tak výsledkem pouze a jen schopností hráče. „Závody automobilů“ je zato jednoduchá hra, kde záleží na štěstí. Vítězství v ní závisí na tom, jaké máte štěstí při házení kostkou. Obě hry však spojuje velký emoční náboj a skvělá zábava v průběhu hry. 

 

 

 

Z více než 10 zábavných cestovních her od firmy Alexander, si vybere každá rodina!

 

 

 

Soutěžní otázka: Čím je zvláštní pexeso, které je novinkou firmy PEXI? 

 

Odpověď a více informací najdeš na: www.pexi.cz a na www.alexander-hry.cz