Tipy na dárky ke dni dětí I

 

 

chh_planetarium

Věda je zábava

Nevěříte? Pak navštivte e-shop www.chytrahlavicka.cz, který nabízí spoustu inteligentních hraček, které vaše ratolesti budou opravdu bavit a zároveň učit! Nechte děti poznat tajemství vesmíru a vyzdobte jim pokoj třeba celou sluneční soustavou. V sekci „Věda je zábava“ najdete spoustu úžasných edukativních hraček, které představují dokonalé modely sluneční soustavy, planet a měsíce. Pro všechny zvídavé děti jsou v této kategorii zařazeny také produkty z řady „Byl jednou jeden…“, které zábavnou a srozumitelnou formou seznámí vaše ratolesti s lidským tělem, vývojem člověka, největšími objevy a vynálezy v naší historii. Malé i velké biology a paleontology uchvátí aquasaurus, motýlí, žížalí a mravenčí domečky a další jedinečné sady ze světa rostlin a zvířat. Všechny hračky v e-shopu  www.chytrahlavicka.cz prošly pečlivým výběrem ve spolupráci s dětskou psycholožkou, PhDr. Danielou Simandlovou.

 

albi_svet

Jak na dlouhé letní večery nebo propršenou dovolenou?

Jednoduše! Stačí mít v doma společenské hry od ALBI a vaše děti se už nikdy nebudou nudit. Společenské hry učí vaše děti počítat, taktizovat, vyhrávat i prohrávat a zároveň se při nich skvěle pobaví!

Nechce se vám čekat, zda budete mít štěstí a některou ze skvělých her vyhrajete ve Velké soutěži? V ALBI si pro vás připravili velkou akci už na tento víkend. U příležitosti dvacetiletého výročí založení firmy můžete 20. – 22. května nakoupit v Albi prodejnách vše se slevou 20%!

Produkty firmy ALBI najdete na www.albi.cz

 

Zažehlovací korálky HAMA

Pokud už nevíte, jak vaše ratolesti zabavit a zároveň je něco naučit, zkuste to se zažehlovacími korálky HAMA. Vytvořte s dětmi výzdobu do oken nebo na zavěšení nebo nápaditá přáníčka pro vaše blízké. Hezky vypadá podložka pod hrnek, ale i jmenovka na dveře. Přidáním stojánků se s zažehlenými korálky dá hrát třeba divadlo nebo jen ozdobit místnost. Stačí jen umístit korálky na podložku, zažehlit, nechat vychladnout a je hotovo! Hra dětí s korálky rozvíjí jejich fantazii, motoriku, trpělivost a dovednosti jako počítání, poznávání barev, rozeznávání geometrických tvarů apod. Je vhodná pro všechny věkové skupiny od ranného věku. HAMA produkty jsou vyrobeny v EU a prošly kompletním testem kvality a bezpečnosti!

Více informací najdete na www.hamakoralky.cz