VLS11_Hama

hama_logo

 

 

 

 

 

 

Korálky se už dávno jen nenavlékají a rozhodně nejsou jen pro holky. Se zažehlovacími korálky HAMA vaše děti vytvoří daleko více. Třeba výzdobu do oken nebo na zavěšení nebo nápaditá přáníčka pro vaše blízké. Hezky vypadá podložka pod hrnek, ale i jmenovka na dveře. Přidáním stojánků se s zažehlenými korálky dá hrát třeba divadlo nebo jen ozdobit místnost.

hama_toyn

A přitom je to tak jednoduché. Stačí umístit korálky na podložku dle předlohy nebo vlastní fantazie. S korálky můžete hýbat dokud nejsou zažehlené. Přes vytvořený obrázek položíte zažehlovací papír a zažehlíte běžnou žehličkou. Necháte vychladnout a sundáte z podložky. Podložku i zažehlovací papír můžete použít znovu a znovu.

 

Hra dětí s korálky rozvíjí jejich fantazii, motoriku, trpělivost a dovednosti jako počítání, poznávání barev, rozeznávání geometrických tvarů apod.

 

Je vhodná pro všechny věkové skupiny od ranného věku. Přitom děti netuší, že dělají ještě něco jiného, než že si jen hrají. HAMA dětem přináší radost z vlastního výtvoru!

 

HAMA produkty jsou vyrobeny v EU a prošly kompletním testem kvality a bezpečnosti!

 

 

 

Hrajeme o balíčky Velké dárkové sady TOY STORY a omalovánek HAMA.

 

hama_toyn2

Dárková sada v hodnotě 550 Kč obsahuje 4000 korálků, 2 velké průhledné čtverce, barevnou předlohou, návod k použití a zažehlovací papír.

 

 

 

 

 

hama_omalovanky

 


Omalovánky HAMA si děti můžou nejen vymalovat, ale také si 13 krásných obrázků sestavit pomocí HAMA korálků a čtvercových podložek z dárkové sady.

 

 

Soutěžní otázka: Kolik velikostí korálků mají zažehlovací korálky HAMA?

 

 

Odpověď a více inspirace a mnoho dalších produktů najdete na www.hamakoralky.cz.