VLS11 Chytrá hlavička

chh_logo

Děti a hračky patří k sobě. Ti kteří si myslí, že dítě si může hrát s čímkoliv, jsou na omylu. Pravdu ale nemají ani ti, kteří zahlcují dětské pokojíčky nejnovějšími modely předražených „značkových“ hraček. Vybrat opravdu dobrou hračku, není v dnešní době sílící televizní reklamy a přeplněných obchodů, vůbec jednoduché.Pokud hledáte smysluplnou hračku pro své ratolesti, navštivte e-shop www.chytrahlavicka.cz, internetový obchod s edukativními hračkami a knihami.

 

V sortimentu e-shopu naleznete pouze hračky a pomůcky, které jsou smysluplné, podporují rozvoj dětské fantazie, zručnosti, učí trpělivosti, soustředění a podporují osobností růst a vývoj dětí. 

 

Celý projekt vznikl ve spolupráci s dětskou psycholožkou, PhDr. Danielou Simandlovou.

 

3.HLAVNÍ CENA!

 

chh_slune

Sluneční soustava do dětského pokoje 

Tato úžasná edukativní hračka a dekorace umožní sledovat a studovat naši Sluneční soustavu a to dokonce v pohybu. Stačí pomocí dálkového ovládání spustit mechanismus a planety začnou obíhat kolem Slunce. Planety rotují různými rychlostni, aby bylo dosaženo maximální věrnosti vzhledem ke skutečnému modelu naší sluneční soustavy. Spuštění a vypnutí rotace se ovládá pomocí dálkového ovládání nebo se soustava sama vypne po 20ti minutách.
Slunce svítí žlutě pomocí LED diod slabší intenzitou, aby mohlo plnit funkci příjemného a praktického nočního světla.

Vaše děti se do této Sluneční soustavy zamilují hned jak ji uvidí.

 

 

 

 

Další tři soutěžící vyhrají kombinovaný balíček vhodný pro kluky i holky, který obsahuje:

  

chh-lego

Lego Nákladní Truck je ideálním doplňkem řady City

Na letiště v LEGO City je potřeba doručit rychlou dodávku. Nalož LEGO krabice do zadní části kamiónu pomocí vozíku, skoč za volant a co nejrychleji dovez náklad na letiště. Počet dílků 278. Počet minifigurek 2.

 

a

 

chh_oblek

Oblékačky s nálepkami – žlutá

Holky pozor! Udělejte si módní přehlídku u vás doma! Užijte si spoustu legrace, vytvořte si nekonečné množství variant oblečení, kombinujte barvy a tvary a staňte se nejlepší módní návrhářkou! Kniha obsahuje 70 snímatelných a znovu použitelných samolepek. Věk 5+

 

Soutěžní otázka: Napište nám dva z deseti nejprodávanějších produktů sekce „věda je zábava“.

 

Odpověď najdete na www.chytrahlavicka.cz