Kam na dětský den?

Pojďte si hrát s gorilami! Do Zoo Praha.

Mezi 14. a 17. hodinou si u Pavilonu goril můžete zkusit, jestli si dokážete opatřit potravu stejně jako gorily a pokud ano, zda by vám jejich speciality vůbec chutnaly. Ověřte si, jak dokážete rozpoznat jednotlivé členy gorilí tlupy a rozšiřte si znalosti o primátech celého světa.

Od 1. června probíhá komentované krmení a setkání se zvířaty na 22 místech v zoo každý den. Přijďte se podívat na cvičení lachtanů, komentované krmení hrochů nebo na cvičení lemurů.

Všechny děti mají tento den u příležitosti Mezinárodního dne dětí vstup do zoo za jednu korunu!

 

Dětský den v Paláci Flóra

Nákupní galerie Palác Flóra bude 1. června patřit výhradně dětem. Právě pro ně je přichystáno zábavné odpoledne plné zajímavých soutěží a her. Pro všechny děti, které se do programu aktivně zapojí, jsou připraveny pěkné výhry a odměny. Kromě veselých her se mohou těšit například na modelování balonků nebo si užít adrenalinu v podobě nafukovací skluzavky, která bude před Palácem Flóra umístěna.

 

Park Lužánky v Brně

Vyroste tu zábavný Hrací park, ve kterém budou pro děti připraveny edukativně-zábavné dílny a hry. Děti postaví obří dort, naučí se staré japonské umění origami, setkají se s oživlými hračkami a procvičí si postřeh s žongléry z Divadla KUFR. Na programu je také představení Klaunérie a vystoupení předního dětského pěvěckého sboru Kantilénka. Vstup je zdarma!

 

Zoo Děčín – Pastýřská stěna
Dětská tombola zdarma pro všechny děti.