VLS11 Spokojenec

spokojen_rodina

Každý kojenec je spokojený, když má poblíž maminku, která mu kdykoliv nabídne mlíčko a každá maminka je spokojená, když může kojit diskrétně. Aktivní kojící maminky se občas dostanou do situace, kdy musí kojit na veřejném místě, v takové chvíli ocení důmyslné oblečení, které jim umožní nakrmit miminko kdykoliv potřebuje a zároveň se vyhnout okukování a poznámkám okolí. A když je ještě miminko oblečené do pohodlného body z kvalitního materiálu, jeho spokojenost je zaručená. 

Firma SpoKojenec.cz se specializuje na výrobu a prodej funkčních a módních oděvů pro pohodlné a diskrétní kojení. Vedle oděvů renomovaných zahraničních značek nabízí vlastní kolekci SpoKojenec.cz, která splňuje nejpřísnější normy kvality, zdravotní nezávadnosti a je vyráběna výhradně v České republice. 

Značka SpoKojenec.cz se snaží vyvíjet nové modely oděvů pro kojící maminky i jejich nejbližší, spolupracuje s mladými českými návrhářkami a designery. 

Veškerá výroba oděvů značky SpoKojenec.cz probíhá v České republice, velký důraz je kladen na kvalitu materiálů (samozřejmostí je zdravotní nezávadnost), jejich zpracování, precizní šití i ostatní výrobní procesy.

 

 

Oblékněte svůj rodinný tým do stejných barev! K dámským kojícím tričkům můžete pořídit také barevně sladěná dětská body a „kojící“ trička pro tatínky.

 

Soutěžíme o:

 

Sety Kojící tričko + body 

Kojící tričko z velmi příjemného materiálu a pohodlným střihem nejen na kojení. Na tričku je výšivka ve stejné barvě jako je látka výstřihu.

Triko je dostatečně dlouhé a mírně rozšířené, aby zakrývalo záda i boky. Vzhledem k rafinovanému střihu jej můžete klidně nosit i když nekojíte, díky pružnému materiálu je tričko vhodné i na těhotné bříško, aniž by se vytahalo.

 

Dětské body ze zdravotně nezávadného a velmi příjemného materiálu. Díky výšivce skvěle pasuje k dámskému kojícímu tričku.

Všechny výrobky značky SpoKojenec.cz splňují nejvyšší nároky na kvalitu: jsou zdravotně nezávadné, zachovávají stálost barvy i tvaru. Díky podílu elastanu (6-8%) drží body dobře tvar i při častém nošení.

 

spokojen_panske

 

 

 

 

 

Pánské „kojící“ tričko 

Skvělé triko pro všechny novopečené tatínky s praktickými kapsami na kojeneckou lahvičku a dudlík. Vhodné do kompletu s dámským kojícím trikem a dětským body i jako samostatný dárek k narození miminka.

 

 

 

 

 

spokojen_saty

 

 

 

 

Kojící šaty Motherwear 

Jedinečné šaty z chladivého pružného materiálu. Elegantní styl s rozšiřující se sukní doplňují shrnovací provázky na ramenou a na předním dílu. Ke kojení stačí vyhrnout přední díl, který skrývá všitou podprsenku s kojícími otvory.

 

 

 

 

 

 

 

Soutěžní otázka: Jaký motiv (obrázek), najdete na světle modrém body značky SpoKojenec.cz?

 

Odpověď najdete na www.spokojenec.cz