Tipy na dárky ke dni dětí VI

 

Hamánek – jídlo vždy při ruce na cestách i doma.

Také v létě nemáte zrovna chuť vařit? Nebo se chystáte do zahraničí, kde si nemůžete být jista kvalitou jídla? Což o to, dospělý si nějak poradí, ale batole potřebuje vyvážený jídelníček. Kojenecké příkrmy Hamánek jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin. Jejich vývoj společnost Hamé velmi pečlivě testuje, ale také diskutuje s odborníky na výživu. V širokém spektru kojeneckých výživ Hamánek i BIO Hamánek tak najdou maminky masozeleninové i ovocné příkrmy, které vznikají v souladu s nejnovějšími nutričními poznatky a zároveň si uchovávají oblibu u nejmenších strávníků.

Vybírejte na www.hamanek.cz

 

 

 

plysak_kocour

Vzpomenete si ještě na svou první plyšovou hračku, která nesměla chybět ve vaší posteli, ať už jste byli doma nebo na cestách?

Plyšáčka, na kterého budou vaše děti celý život vzpomínat, určitě najdete na www.plysak.cz. Vybírat můžete ze stovek plyšových zvířátek, maňásků, bačkor, batůžků, plyšáčků s karabinkou třeba na klíče nebo zip. Plyšáky pro každou příležitost tu koupíte od 80 Kč.

 

 

 

 

olymp_rychle_sipy

Také vaše děti rády sáhnou po knihách vašeho dětství? Nakupte jim nové od nakladatelství Olympia.

Kdo by neznal Rychlé šípy? Úplné vydání všech komiksových příběhů slavných Rychlých šípů, napínavé a veselé příhody pětice chlapců – Mirka Dušína, Jarky Metelky, Jindry Hojera, Červenáčka a Rychlonožky – přitahovaly před desítkami let mladé čtenáře časopisů Mladý hlasatel a Vpřed. Komiksy, které nakreslili Jan Fischer, Václav Junek, Bohumír Čermák a Marko Čermák, jsou řazeny tak, jak postupně vznikaly. Pestrý osud jejich vydávání zachycuje ediční poznámka znalce Foglarova díla Václava Noska-Windyho. Další krásné pro příjemně strávené prázdniny vašich ratolestí, koupíte na www.iolympia.cz