VLS 11 Puntanela

punta_logo

Znáte lepší dárek pro děti, než mu dát do ruky poukaz na hračky a nechat mu volný výběr? Puntanela mu může splnit sen! 

Jeden z vás vyhraje dárkovou poukázku v hodnotě 1000 Kč a další dva dárkovou poukázku v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejnách Puntanela!

punta1000punta500

 

Puntanela pohádkový ostrov se vším, co děti potřebují, baví a těší. Ostrov radosti a aktivní zábavy pro děti, maminky i hravé tatínky.

 

punta_kostky

Puntanela BABY nabízí široký sortiment pro budoucí maminky a kvalitní těhotenskou módu Mama Licious. Hlavním zaměřením Puntanela Baby je zaručeně kompletní sortiment pro kojence a batolata . V nabídce naleznete kočárky, autosedačky, postýlky a další nábytek,

nosítka, chodítka. Zastoupena je také kosmetika a výrobky z řady péče o dítě. Velkou skupinu tvoří hračky pro děti do 3 let a kojenecký textil. Setkáte se s lety prověřenými značkami jako jsou Chicco, Red Castle, Concord, Avent, Lamaze, Sassy, Casualplay, Fischer price a mnoho dalších. To vše na jednom místě v rozlehlé prodejně v 1. patře OC Europark Štěrboholy v Praze.

 

 

punta_zirafa

Puntanela TOYS ostrov hraček, kde se dospělí vrací do dětských let a děti řídí celý svět. Každý si tu přijde na své. Holčičky jsou okouzleny širokým výběrem panenek, kuchyněk, domečků, kočárků a dalších doplňků. Kluky překvapí pestrá nabídka vláčků, autíček, robotů, akčních hrdinů, autodráh i nářadí. Dále jsou to stavebnice, puzzle, hry, kreativní hračky, sportovní vybavení… Tatínci si vyzkouší různé RC modely a seznámí se s novinkami PC her a herních konzolí v Tech ZONE. Zavítejte do 1. patra v OC Europark Šterboholya staňte se na chvíli ostrovanem Puntanely. Z té potom můžete sjet tobogánem do……….

 

Puntanela Fashion v přízemí centra Europark Štěrboholy, kde nahlédnete do světa dětské módy. Značkové oblečení a dětské botičky značky Pablosky jdou ruku v ruce s modními trendy. Levis, Bestseller, Name it, Okäidy, Rucanor a další reprezentují celý sortiment. POZOR! Právě probíhá výprodej dětského textilu i obuvi loňských kolekcí za skvělé ceny. Nyní probíhá výprodej loňských kolekcí dětské a těhotenské módy a dětských botiček.

 

Maminky potvrzují: „Puntanela je místem, kde jsou děti na prvním místě, kde se cítí dobře, důležitě a odkud si odnáší příjemné zážitky.“

 

Soutěžní otázka: Kolik prodejen Puntanela najdete v ČR?

 

Odpověď a další informace najdete na www.puntanela.cz