VLS11 Fragment

Umíte si představit prázdniny nebo dovolenou bez knížky? Už celá desetiletí nesmí v žádném kufru chybět skvělá kniha, která dětem ukrátí dlouhou chvíli a zajistí příjemný relax u vody, ve stanu nebo třeba na chalupě. Dobrá kniha dokáže vaše ratolesti pohltit, ať je venku krásně nebo zrovna prší. Kvalitní knížku nepředčí počítač ani televize a její příběh často provází děti až do dospělosti, kdy na něj s láskou vzpomínají. Nezapomeňte proto vašim dětem na prázdniny pořídit krásnou publikaci od Nakladatelství Fragment, kde si tu svou najde opravdu každý. Z nepřeberného množství knih všech žánrů můžete vybírat nejen pro děti, ale pro celou rodinu.

 

 

 

 

Vyhrajte balíčky různě namíchané z těchto knih:

 

 

Cesty formana Šejtročka

Příběhy známé z televize. Šejtroček prožívá na svých cestách řadu dobrodružství i se svými kamarády – vodníkem Česílkem, valachem Žemličkou a dalšími. Dozvíte se, jak se stal Šejtroček formanem, jak se mu polámalo kolo, jak zahrál loupežníkům pro radost, jak vezl ohnivého mužíčka na svatbu a mnoho dalších neuvěřitelných příběhů.

 

 

 

 

  

 

frag_krkonos1

Krkonošské pohádky 

Krkonošské pohádky o dobru, zlu, chamtivosti a lásce. Příběhy z krkonošských hor a podhůří, kde vládne moudrý Krakonoš. Lakomý jilemnický pán jenom kouká, kde by co sebral z cizího! Krakonoš jeho plány většinou odhalí a zmaří. Občas si z Vejrycha také udělá legraci. Pohádkové příběhy o životě krkonošského lidu pocházejí z pera Marie Kubátové.

 

 

 

 

  

 

frag_krasni1

Krásní mrtví – Jonas 

Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím. V průběhu jednoho roku zemřou za podivných okolností čtyři mladí, krásní lidé, studenti ellertonské střední školy. Jonas, Arizona, Summer a – Phoenix. Ta poslední smrt zasáhne Darinu nejvíc. Byl to její kluk, její veliká, největší láska… Je její setkání s Krásnými mrtvými skutečné? Co znamenají ta andělská křídla, která vidí, slyší a která nakonec sama dostává? Jonas zemřel jako první, zabil se na motorce. Ale je tolik nezodpovězených otázek… Odhalí Darina včas temná tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých?

 

 

 

 

  

 

frag_babi1

Babička

Prostou, avšak moudrou babičku Boženy Němcové zná téměř každý. Její příběh je převyprávěn tak, aby si jej mohli přečíst i malí čtenáři.

 

 

 

 

 

 

frag_pisnicky1

Nejkrásnější písničky a říkadla – J.Lada 

Nejznámější lidová říkadla a písničky s překrásnými ilustracemi Josefa Lady potěší každého člena rodiny.

 

 

 

 

 

  

 

frag_matysek1

Matýsek a Majdalenka

Matýska a Majdalenku, malé skřítky z Písmenkova, určitě znáš z časopisu Báječná školka. Vydej se spolu s nimi a jejich kamarády za dobrodružstvím. Čekají na tebe příběhy i komiksy!

 

 

 

 

 

 

 

Soutěžní otázka: Nabízí Nakladatelství Fragment knihy také v elektronické verzi?

  

Odpověď najdete na www.fragment.cz