VLS11 Hamé

ham_komplet

Chystáte se na dovolenou s batoletem? Nebo jen rádi trávíte léto aktivně? Pak se vám jistě nechce trávit spoustu času přípravou kvalitního vyváženého oběda, který je ale pro malé děti tak důležitý. Řešením jsou hotové příkrmy. Vyzkoušejte ty od Hamé, které si vaše děti zamilují.

 

Kojenecké příkrmy Hamánek jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin. Jejich vývoj společnost Hamé velmi pečlivě testuje, ale také diskutuje s odborníky na výživu. V širokém spektru kojeneckých výživ Hamánek i BIO Hamánek tak najdou maminky masozeleninové i ovocné příkrmy, které vznikají v souladu s nejnovějšími nutričními poznatky a zároveň si uchovávají oblibu u nejmenších strávníků.

 

 

ham_menu

Hamánek Junior menu – více času na hry

 

Hotová jídla Junior menu pro děti od jednoho roku věku ocení zejména aktivní maminky, které nechtějí trávit čas s přípravou a vařením jídla pro své ratolesti, ale chtějí takto ušetřený čas věnovat společným hrám a poznávaní světa kolem sebe. Jídla jsou připravena k podávání prakticky ihned, kdekoli a kdykoli.

 

Jídla byla vyvinuta v souladu s nejnovějšími výživovými trendy, které se v současné době ve stravování těch nejmenších dětí prosazují. Vychází vstříc novému životnímu stylu, kdy se díky možnostem volnočasových aktivit zkracuje čas potřebný k přípravě jídla.

 

Soutěžíme o balíčky od Hamánka.

 

Soutěžní otázka: V kolika příchutích se Hamánek Junior menu vyrábí?

 

Odpověď najdete na www.hamanek.cz