VLS11 Bella

Každá máma touží po tom, aby její děťátko bylo spokojené a šťastné od prvních chvil na světě. Bella Baby Happy nabízí praktické výrobky, které mamince usnadní péči a dítěti zajistí potřebný komfort. Široký výběr kvalitních a cenově dostupných produktů Bella Baby Happy vás může provázet i v době, kdy už vaše ratolest dávno odroste plenkám. 

Za nákup výrobků Bella Baby Happy navíc můžete získat zajímavé odměny! 

 

Soutěžíme o 4 dětské hygienické balíčky v hodnotě 500 Kč, které obsahují:

 

Pleny Bella Baby Happy Maxi

Plenky Bella Baby Happy jsou moderní, prodyšné hygienické výrobky určené pro kojence a děti. Každá z osmi vyráběných velikostí nabízí odlišné vlastnosti přizpůsobené velikosti vývojové etapě dítěte, čímž umožňují zvolit produkt splňující všechny požadavky. Do balení označených jako „New Standard“ byly navíc přibaleny sáčky na použité plenky, které využijete nejen na cestách, ale i doma!

 

happy_pebal

Dětské přebalovací podložky Bella Baby Happy

Podložky na přebalování jsou vyrobeny z měkké, na dotek příjemné vlákniny. Zajišťují ideální ochranu před znečištěním při výměně plenek. Jejich výhody oceníte hlavně při procházkách nebo cestování. Pokud se podložka neušpiní, lze ji opakovaně použít.

 

  

  

Vlhčené ubrousky Bella Baby Happy, vlhčené ubrousky Bella Baby Happy mléko a med a vlhčené ubrousky Bella Baby Happy sensitive

happy_vlhen

Jemné ubrousky Bella Baby Happy s obsahem alantoinu a vitamínu E dokonale čistí pokožku. Po jejich použité zůstává ochranná vrstva, která zabraňuje vysušování pokožky. Účinnost čištění umožňuje jejich použití během přebalování a také v případě potřeby očištění rukou, např. po použití toalety.  Neutrální pH 5,5 zajišťuje správnou hydrataci pokožky. Pohodlné fóliové balení se znovu uzavíratelným lepícím uzávěrem, umožňuje použít ubrousky v každé situaci.

  

 

happy_sensit

Hypoalrgení řada Sensitive je určena pro děti s velmi citlivou pokožkou. Ubrousky jsou obohaceny o výtažky z aloe, které ošetřuje a hydratuje jemnou dětskou pokožku. Neobsahují mýdlo, vonné látky ani alkohol.

 

happy_milk

Vlhčené ubrousky Milk & Honey obsahují bílkovinné proteiny a výtažky z medu. Přírodní bílkovinné proteiny důkladně čistí a zvlhčují pokožku; zatímco výtažky z medu zmírňují zarudnutí a podráždění kůže.

 

 

 

 

 

happy_kapesnky

Papírové kapesníky Bella Baby Happy mini 


Měkké a jemné, třívrstvé hygienické kapesníčky Bella Baby Happy díky své měkkosti nedráždí dětský nos.

Každé balení kapesníčků je potištěno pro děti atraktivními motivy se zvířátky.

 

Soutěžní otázka: Jaký je nejnižší počet bodů pro získání odměny od Bella Happy?

 

Odpověď a více informací najdete na www.happy-club.cz.