Začalo to modřinou

Tatínek se v podstatě přestěhoval s Tomáškem do nemocnice v Motole. Dědeček zastoupil otce ve firmě, babička zase hlídala půlročního brášku, když byla maminka v Praze. Po pěti měsících chemoterapie se malého pacienta podařilo dostat do hematologické remise, která trvá dodnes. Tento stav nesignalizuje jisté vyléčení. Obava z návratu nemoci stále trvá. Malý Tomášek musí jednou za čtrnáct dní dojíždět do nemocnice na kontrolu krevního obrazu. Čekání na výsledky je vždy naplněno obavami. Také ještě probíhá, i když v lehčí formě, chemoterapie. Malý pacient se však doma u své rodiny cítí dobře, hraje si, směje se a neuvědomuje si, nad jak vážnou nemocí vyhrává.

Lidský život je nevyzpytatelný, plný nečekaných zvratů, někdy dobrých a někdy bohužel špatných. Když šťastnou rodinu zasáhne vážná nemoc, je to moc zlé. Člověk na takovou situaci není připraven, zejména když se jedná o malé dítě. Bojovat musí celá rodina a každá další pomoc je vítána…

Jiřina Tauchmanová představila na počátku letošního dubna svou nejlepší kolekci v honosných prostorách pražského Žofína. Váš oblíbený magazín Moje rodina a já si Vás dovolil jako mediální partner pozvat a nabídnout volné vstupenky na pátý ročník Velké módní show, při kterém se opět dražily nejen svatební šaty, ale i luxusní notebook U2 od společnosti Asus a diamantový prstýnek od společnosti D.I.C. Slavnostním večerem provázeli Tereza Kostková a Saša Rašilov, kteří vydražili 146 000 korun pro Metabolickou jednotku dětského onkologického centra!!! Vybraná částka byla osobně předána paní Jiřinou na pomoc dětským pacientům, jako je Tomášek.