Vystylujte své dítě do školy zdravým batohem včetně sladěného příslušenství

 

 

 

 

 

01Společnost BAGMASTER také nyní přichází nově se školními sety, skládajících se z oblíbených školních batohů pro prvňáčky s propracovaným zádovým systémem, který je anatomicky tvarován, aby dobře přiléhal k zádům školáka. Batoh jednoduše nastavíte pomocí ramenních popruhů, dle velikosti dítěte a fixujete ho flexibilní hrudní páskou, tak aby nedocházelo ke sklouzávání ramenních popruhů, případně k pohybu batohu na zádech.

Rozměry školních batohů jsou upraveny, aby se do něj dobře vešly všechny potřebné školní věci, ale zároveň nedocházelo k přetěžování. Ideální hloubka batohu je kolem 20 cm, neboť větší hloubka může vést k vyrovnávání váhy batohu předsunutím brady s celkovým předkloněním a přílišným zatěžováním krční páteře dítěte. Komory batohu jsou dostatečně prostorné a přehledné, včetně většího množství kapsiček.

Školní batohy jsou doplněny o řadu reflexních ploch a splňují normy na tyto materiály. Tyto reflexní prvky zajistí zvýšení bezpečnosti a zviditelní vašeho školáka při cestě do školy a domu.

02Školní set obsahuje sladěný batoh a školní penál, prodyšný pytlík na přezůvky, atestovanou krabičku na svačinu nebo lahvičku na pití.

K výběru batohu určitě zapojte své děti, aby si mohly vybrat svého budoucího „parťáka“ do školy.

Pokud chcete vybrat propracovaný batoh, s originálním designem podívejte se na stránky: www.bagmaster.cz