Vymodelujte si čarodejnici!

Pěnovou modelínu PlayFaom® již možná znáte. Děti z ní snadno a rádi tvoří dle své neomezené fantazie a dospělí jí milují pro rychlý a snadný úklid.

Kreativní a akční balení modelíny PlayFoam® obsahují také speciální i legračními doplňky na dokončení vašich výtvorů.

Se sadou PlayFoam® Glow-in-the-Dark (Svítící ve tmě), můžete rodinnou zábavu rozšířit

o večerní „bojové“ hry na hledání svítících pokladů. :-)

Na každé krabici najdete spoustu inspirace a nápadů na dlouhé hodiny modelování.

Právě nyní můžete vyzkoušet velkou rozšířenou tvořivou sadu PlayFoam® Creativity kit, bohatou na tvořivé doplňky. Děti vám jistě rádi pomohou doma dotvořit veselou jarní atmosféru!

PlayFoam® Creativity kit obsahuje devět velkých bloků pěnové modelíny

v duhových barvách (včetně třpytivých bloků s flitry a bloku modelíny svítících ve tmě).

Najdete v něm také přes 100 atraktivních i legračních doplňků. Obsahuje všechno, aby vaše výtvory skutečně ožili – hýbací očka, chlupaté drátky, lesklé kamínky, barevná peříčka, chlupaté kuličky, tvarovací dřívka, barevné pěnové plátky-kolečka a kytičky…a mnoho dalších.

Posuňte tvoření o další stupínek výš. Vytvářejte své originální kreace snadněji, rychleji i netradičně. S Creativity kit máte k dispozici ještě více lepších nápadů!

Tvořivá sada čeká již jen na vás, šikovné ruce vašich dětí a vaše společné nápady.

Doporučená cena PlayFoam® Creativity kit: 699,-Kč

PlayFoam® Creativity kit zakoupíte v prodejnách hraček WIKY, POMPO, a dalších obchodech nebo na internetu např. pexik.cz.

Více informací na www.penovamodelina.cz

Naber plnou hrst lehoučké, netoxické, snadno tvarovatelné a opakovaně použitelné modelíny PlayFoam® a užívej si tu pravou tvořivou zábavu, znova a znova! Mačkej, ohýbej, tvaruj, zkrátka modeluj veselé postavičky od smějících se postaviček, strašlivých nestvůr, rozverných zvířátek až po třpytivé sněhuláky či rostliny a stromky.

Výtvory z PlayFoam® nikdy nevyschnou, neztvrdnou a nepřilepí se k podložce – takže úklid je pak hračkou. Barvy jdou od sebe opět oddělit, můžete je používat znova a nemusíte je stále dokupovat.

Navíc modelína PlayFoam® vůbec nešpiní, nemastí, neulpívá na koberci ani na látkách, což ocení především maminky. Vyrobena je z netoxického a nealergického materiálu ve formě měkkých pěnových minikuliček, se kterými si malé ručičky i větší ruce lehce poradí!

Je vhodná pro děti od tří let.