Vyhrajte praktický bezdotykový dávkovač mýdla

Nejvíce bakterií se v domácnosti nachází v kuchyni a v koupelně. Bezdotykové dávkovače mýdla nebo krému Helpmation nabízejí efektivní způsob, jak snížit výskyt bakterií ať již jste doma nebo v kanceláři. Spotřebiče využívají infračervené senzory, díky kterým se mýdlo nebo krém do vaší dlaně dávkuje automaticky a nemusíte se tak spotřebiče dotýkat rukou.

Bezdotykova davkovac mydla 500ml_koupelnaDávkovače nejen na mýdlo
Bezdotykové dávkovače mýdla sice patří do kategorie „užitečný“ dárek pro každou hospodyňku, ale je to zároveň krásný doplněk do domácnosti. Použití dávkovačů je široké. Mohou zdobit koupelnu jako praktické dávkovače mýdla nebo tělového krému i kuchyň, protože se stejně dobře hodí jako snadno ovladatelný a šetrný dávkovač mycího prostředku. Dávku si můžete nastavit podle vašich potřeb a můžete si být jistí, že na zmar nepřijde ani kapka. Díky funkci „No Drip“ zbytečně neodkapává z dávkovače mýdlo ani krém, i když se spotřebič nepoužívá. Na trhu jsou dva designy dávkovačů s velikostí zásobníku o objemu 500 ml a 750 ml, které je možné samostatně postavit na plochu nebo je namontovat na zeď.

4 důvody, proč říci ANO
–    Již žádné „upatlané“ krabičky a tuby od tělového krému. Přiložíte ruku a sensor vydá příslušnou dávku krému. Vy se již staráte jen o sebe. Žádné zavírání víčka mastnýma rukama od krému.
–    Pokud využijete dávkovače na mycí prostředky, můžete si být jisti, že využijete bez zbytku každou kapku mýdla či saponátu.
–    Díky hezkému designu snadno získáte „titul“ vzorné hospodyně s mimořádným vkusem. Věřte, že dávkovače Helpmation zaujmou pozornost každé návštěvy.
–    Děti začne mytí rukou překvapivě rychle bavit.

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje společnost, která je výhradním dovozcem bezdotykových košů a dávkovačů mýdla do České republiky? (Nápovědu najdete na www.helpmation.cz)
a)    Helpmation traiding s. r. o.
b)    Blakar traiding s. r. o.
c)    Blakar Helpmation s. r. o.

Odpovědi posílejte na  soutez@rodinaaja.cz s předmětem DÁVKOVAČE.