Vyhrajte oblečení, které bude děti bavit

sf logoZnačka Sunar ve spolupráci s módní návrhářkou Hanou Zárubovou vytvořila limitovanou kolekci oblečků Sunar Fashion pro děti od devíti měsíců do tří let.

Módní edice Sunar Fashion využívá minimální barevnou škálu oživenou hravými detaily. Základními odstíny jsou unisexové barvy šedá a bílá, se kterými ve formě lemů kontrastuje oranžová. Jednotlivé kusy oblečení spojuje motiv oranžové žirafky objevující se jak formou potisku, tak v detailech. Sunar Fashion byla navržena jako kompletní set, do něhož lze obléknout dítě od hlavy až k patě. A co víc, oblečení je ryze české – bylo totiž navrženo i vyrobeno u nás.

Limitovaná edice Sunar Fashion pro jaro/léto obsahuje body, tričko, čepičky, kalhotky, mikinku a šatičky. Jednotlivé prvky se v návaznosti na sebe postupně ztmavují, tzn. od bílého body přes pruhované tričko po šedivou mikinku tak, aby spodní vrstvy byly světlejší a vrchní tmavší.

Kolekci pro nejmenší důmyslně spojuje motiv oranžové žirafky objevující se na jednotlivých kusech formou potisku, anebo v detailech, jako jsou tlapky (kapsičky), ouška nebo žirafí růžky či potisky na etiketách.

 

sunar fashion hana zrubov vepika s prouky


Tradiční česká značka kojenecké výživy Sunar, která se stará o spokojenost těch nejmenších už mnoho generací, se rozhodla maminkám usnadnit každodenní péči o jejich ratolesti a přijít s nabídkou trendových dětských oblečků z ryze české kolekce.

sunar fashion hana zrubov iiisunar fashion hana zrubov iv


Modely Sunar Fashion jsou ušity z kvalitních látek vyrobených v Čechách bez umělých příměsí. Kolekce je k dostání v omezeném množství od února 2013 prostřednictvím e-shopu za ceny od 139,- Kč. Více informací o limitované edici Sunar Fashion od Hany Zárubové naleznete na www.sunarfashion.cz.

Vyhrajte oblečky z nové módní dětské kolekce Sunar Fashion od Hany Zárubové

Připravili jsme pro vás soutěž o oblečky z limitované řady Sunar Fashion od Hany Zárubové.

Motiv jakého zvířátka se prolíná kolekcí Sunar Fashion?

  1. medvídek
  2. žirafka
  3. ovečka

Soutěžit můžete od 18. února do 10. března 2013 a pět z vás získá oblečky z kolekce Sunar Fashion a náhradní kojeneckou výživu Sunar Complex.

 

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@rodinaaja.cz s předmětem Sunar Fashion.