Vyhrajte dotykový tablet 3Q pro vaše děti

Tablety 3Q vynikají kvalitou, precizním zpracováním za dostupnou cenu pro každého člena rodiny

Značka 3Q přichází na český trh s nabídkou dotykových tabletů, které na českém trhu dosud chyběly. V čem jsou jiné? Zákazníkovi nabízí precizně zpracované tablety, vyrobené z kvalitních součástek za rozumné ceny. Výrobky značky 3Q jsou již více než 6 let s úspěchem prodávány po celém světě a nyní je koupíte i v České republice. Produktová řada tabletů 3Q nabízí modely pro děti, studenty, elegantní designové tablety pro ženy i „našlapané“ modely pro muže. Nyní s námi můžete soutěžit o tablety, které doporučujeme i pro děti. Co říkáte? Není to parádní dárek třeba za dobré vysvědčení?

01

A co děti? S čím si mají hrát?

Děti tablety milují. Dají se na nich hrát hry, sledovat pohádky i poslouchat hudba. Rodiče tyto moderní hračky přijímají zatím s rozpaky, ale nemají důvod se obávat, že by byly pro děti nevhodné. Naopak. Například při cestách autem zabavíte ratolesti přehráním pohádky, děti na nich mohou hrát i hry, které rozvíjejí jejich intelekt, jako jsou omalovánky, puzzle nebo si číst e-knížky. Tablety 3Q jsou mechanicky odolné, ale přitom technicky velmi dobře vybavené s dobrou výdrží baterie a za příznivou cenu. Z nabídky doporučujeme tablet 3Q LC 0720C. Sedmipalcový tablet s HD displayem a systémem Android 4.0.4 s váhou pouhých 330 g za cenu 2 790,- Kč.

 

02Soutěžní otázka: Jak se jmenuje společnost, která tablety do ČR dováží? Nápovědu najdete na www.tablety3q.cz

 1. Marcipán
 2. Marlan
 3. 3Q tablety

Odpovědi zasílejte na e-mail soutez@rodinaaja.cz s předmětem 3Q.

  A soutěžíme o tablety – LC 0720C….

  O společnosti 3Q

  Výrobce elektroniky společnost 3Q roste stabilně již více než šest let ke spokojenosti zákazníků po celém světě. Staví na trvalých hodnotách, které zákazník dokáže ocenit. Preciózní zpracování, kvalitní komponenty od předních světových výrobců jako je Qualcom, moderní design a využití posledních technologií, které si zákazník žádá. To jsou výrobky 3Q. Hlavním distributorem pro Českou republiku je společnost Mar-lan s. r. o..

  Filosofie značky

  Vyrábět kvalitní výrobky za rozumnou cenu. Přinést zákazníkovi kvalitní a designově atraktivní produkt, který je přizpůsobený posledním trendům a požadavkům zákazníků všech věkových skupin.