7.otázka

playfoam_logo

Play Foam „Dílnička“ pro malé  i velké = tvořivá zábava bez nepořádku

 

 

 

playfoam_deti

Sychravé počasí a brzká tma nedovolí našim malým darebům, pořádně se vyřádit venku. Ale jak je zabavit, aniž by z bytu udělali kůlničku na dříví? Naučte je kreativitě, zručnosti a citu pro vytvoření pohádkových postaviček od strašlivých nestvůr, rozverných zvířátek až po třpytivé hvězdičky či kytičky nebo stromky. S modelínou PlayFoam® Dílnička se jim to určitě podaří a budou mít i dobrý základ pro výtvarnou výchovu.

 

Pěnovou modelínu PlayFaom® již možná znáte, je to modelína, po které se nemusí uklízet a děti jsou z ní nadšené. Nová tvořivá sada PlayFoam® Dílnička obsahuje 4 velké bloky a 2 mini bloky pěnové modelíny v šesti zářivých barvách  (včetně třpytivé modelíny s flitry).

 

Jaký je hlavní rozdíl od běžných sad?

 

Najdete v ní  především 40 atraktivních i legračních, kreativních doplňků. Obsahuje tedy všechno, aby vaše výtvory skutečně ožily – hýbací očka, chlupaté barevné drátky, třpytivé bambulky, drahokamy, barevná peříčka, chlupaté kuličky, tvarovací dřívka, čumáčky, bavlnky, barevná pěnová  kolečka a kytičky a mnoho dalších „vychytávek“.

 

playfoam

Proč si nevytvořit, co vás zrovna napadne?

 

Naber plnou hrst lehoučké, netoxické, snadno tvarovatelné a opakovaně použitelné modelíny PlayFoam® a užívej si tu pravou tvořivou zábavu, znova a znova! Mačkej, ohýbej, tvaruj, modeluj  co tě právě napadne – veselé postavičky, zvířátka, rostlinky, zkrátka cokoliv.

 

Výtvory z PlayFoam® nikdy nevyschnou, neztvrdnou a nepřilepí se k podložce – takže úklid je pak hračkou. Jednotlivé barvy jdou od sebe opět oddělit a výtvory, které už se vám nelíbí, zcela rozebrat! Můžete je používat znova a nemusíte je stále dokupovat. Navíc modelína vůbec nešpiní, nemastí, neulpívá na látkách a dokonce se nezašlape do koberců, což ocení především maminky. Vyrobena je z netoxického a nealergického materiálu ve formě měkkých pěnových minikuliček, se kterými si malé ručičky i větší ruce lehce poradí. 

Je vhodná pro děti od tří let.

 

PlayFoam® Dílničku zakoupíte v prodejnách hraček WIKY, POMPO, PUNTANELA a nebo na internetu www.pexik.cz

 

Vyzkoušet můžete i další sady modelíny PlayFoam®  např. PlayFoam Jumbo pack (12 bloků), PlayFoam Glow-in-the-Dark (6 bloků, svítící) či největší tvořivou sadu s největším počtem doplňků – PlayFoam Creativity Kit (9 bloků + 100 tvořivých doplňků).

 

Více informací  najdete na: www.penovamodelina.cz

 

Distributor pro ČR: Pexi, s.r.o.

 

Soutěžíme o 6 sad PlayFoam®  – Dílnička a 6 sad PlayFoam®  – Holiday kit s vánoční tématikou.

 

Soutěžní otázka: 

 

Kolik legračních doplňků, obsahuje vánoční PlayFoam® – Holiday kit?

 

Odpověď najdete na www.penovamodelina.cz