Víkendová i silvestrovská lyžovačka na horách!

„Naše areály Herlíkovice, Šachty, Kamenec, Kozinec i Mariánské Lázně jsou v plném provozu. Nabízíme skvělé denní i večerní lyžování, i když ve městech není po sněhu ani stopy. Sněhová děla jela před Vánoci na plný výkon a my nyní máme dostatek sněhu na kvalitní lyžování,“ říká Ing. Daniel Svrček – ředitel společnosti Snowhill a.s., která je provozovatelem šesti skiareálů.

Kromě bílých sjezdovek můžete poslední víkend v roce vyzkoušet zdarma testování lyží značky HEAD, a to ve skiarálu Herlíkovice v sobotu 29.12. nebo ve skiareálu Šachty 30.12..

O silvestrovském večeru pro své návštěvníky připravili prodloužené lyžování například v Herlíkovicích, kde se bude lyžovat do půlnoci. Sklenkou šampaňského si tak můžete připít po dojezdu pod sjezdovkou. Skiareál v Mariánských Lázních zve od 20 do 23 hodin na silvestrovské večerní lyžování za doprovodu diskotéky a soutěží na sněhu. Nový rok 2013 přivítají půlnočním ohňostrojem s překvapením a poté se pojede první novoroční sjezd s pochodněmi.

Už víte, kam vás vaše lyže zavedou na oslavu Nového roku? Pokud si chcete cestu na hory usnadnit, můžete využít linky Skibusů, které se tradičně rozjedou z Prahy Černého Mostu, Mladé Boleslavi, nově z Benešova, Divišova, Vlašimi, Pardubic, Hradce Králové nebo Chlumce nad Cidlinou. Rezervace jsou možné na speciální infolince 737 222 456 nebo na www.snowhill.cz.

Podrobnější informace o všech skiareálech Snowhill, akcích, konkrétní ceníky včetně aktualit o stavu sjezdovek, počasí nebo akcích naleznete na www.snowhill.cz.