Velikonoce na Jiřáku a Náplavce

 

V pátek 29. března 2013 bude, jak jsme již zmínili, program především pro děti – ukázka řemesel a dětské dílny pletení pomlázek a malování vajíček. Takže si i městský kluk může odnést vlastnoručně upletenou pomlázku na pondělní koledu. Program pro děti doplní Divadlo 2 Buchet se svým představením „Aby vás beránek nepokakal“, představení, které se věnuje velikonočním tradicím.

002Sobotní Náplavku na Bílou sobotu 30. března 2013 oživí muzika The Brownies a samozřejmě také dětské velikonoční dílny. Děti si budou moci vymalovat dřevěné velikonoční ozdoby, ozdobit si kraslici nebo velikonoční perníčky a uplést pomlázku. Nebude chybět ani u dětí oblíbené malování na obličej.

Na Jiřáku i Náplavce o Velkém pátku i Bílé sobotě můžete nakoupit bílá vajíčka, nádivku, uzené maso, jehněčí, hovězí a drůbeží maso, jarní zeleninu, květiny, bylinky a velikonoční pečivo a spoustu dalších potravin především z malých rodinných farem a od prvovýrobců. Nebudou chybět ani krásné květinové a rukodělné dekorace do bytu a na zahradu.

 

Farmářské tržiště Praha:
Náplavka – sobota 8:00 – 14:00
Jiřák – středa 8:00 – 18:00, pátek 8:00 – 18:00, sobota 8:00 – 14:00

Více informací najdete na www.farmarsketrziste.cz  a www.facebook.com/ftpraha