Vánoční tipy III

 

 

 

Našim dětem 

playfoam

Playfoam

 

Pěnovou modelínu PlayFaom® již možná znáte, je to modelína, po které se nemusí uklízet a děti jsou z ní nadšené. Nová tvořivá sada PlayFoam® Dílnička obsahuje 4 velké bloky a 2 mini bloky pěnové modelíny v šesti zářivých barvách  (včetně třpytivé modelíny s flitry).

Najdete v ní především 40 atraktivních i legračních, kreativních doplňků. Obsahuje tedy všechno, aby vaše výtvory skutečně ožily – hýbací očka, chlupaté barevné drátky, třpytivé bambulky, drahokamy, barevná peříčka, chlupaté kuličky, tvarovací dřívka, čumáčky, bavlnky, barevná pěnová  kolečka a kytičky a mnoho dalších „vychytávek“.

Výtvory z PlayFoam® nikdy nevyschnou, neztvrdnou a nepřilepí se k podložce – takže úklid je pak hračkou. Jednotlivé barvy jdou od sebe opět oddělit a výtvory, které už se vám nelíbí, zcela rozebrat! Navíc modelína vůbec nešpiní, nemastí, neulpívá na látkách a dokonce se nezašlape do koberců, což ocení především maminky. Vyrobena je z netoxického a nealergického materiálu ve formě měkkých pěnových minikuliček, se kterými si malé ručičky i větší ruce lehce poradí.

 

PlayFoam® Dílničku zakoupíte v prodejnách hraček WIKY, POMPO, PUNTANELA a nebo na internetu www.penovamodelina.cz

 

sparkys_velkapanen

Hadrová panenka a kluk 24 cm nebo 40 cm od Sparkys

Baječná kamarádka či kamarád do tvé postýlky je z heboučkého materiálu. Na výběr: blonďatá holčička s růžovými šaty, zrzavá holčička s oranžovo-červenými šaty a kluk s kšiltovkou a modrými šaty.

 

Sparkys nabízí stovky hraček, ze kterých si určitě vybere každý. Navštivte www.sparkys.cz

 

 

 

Pro celou rodinu

 

multi-tabs_dospel

Multi tabs

 

Nechutenství, nepříjemné pocity v oblasti břicha, nadýmání, zácpa nebo průjem, nesnášenlivost určitých potravin. Některými z těchto obtíží trpí vysoké procento dnešních lidí. Spolu se sníženou imunitou jsou tyto problémy daní za moderní životní styl, který je mnohem uspěchanější než tomu bylo v dobách našich předků. Viry a bakterie jsou navíc stále silnější, což vede k řadě nemocí. Účinnými pomocníky jsou v tomto případě probiotické bakterie v přípravcích  Multi-tabs® IMMUNO, které obnoví obrannou hráz organismu proti škodlivým bakteriím a normalizují obsah střevní mikroflóry, čímž uvedou trávení a zažívání znovu do rovnováhy. Řada Multi-tabs® IMMUNO obsahuje přípravky pro celou rodinu. Dětem již od 1 roku je určen přípravek Multi-tabs® IMMUNO Kid, starším dětem od 11 let a dospělým pak tablety Multi-tabs® IMMUNO Plus. Tablety Multi-tabs® IMMUNO neobsahují konzervační látky, barviva, lepek, laktózu ani cukr. Přípravky mohou užívat diabetici, ale i lidé alergičtí na lepek.

 

Darujte své rodině lepší imunitu! Více informací na www.multi-tabs.cz

 

titulka_2009_rijen

Předplatné časopisu Moje rodina a já

 

Chcete nadělit dárek, který bude dělat radost celý rok? Darujte předplatné časopisu Moje rodina a já. Každý měsíc se vaši blízcí dozvědí spoustu novinek, rad a informací. Své si v něm najdou těhulky, maminky miminek i třeba školáků, tatínci, ale i babičky.

Předplatitelský kupón najdete tady: http://www.rodinaaja.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1008&Itemid=205