Vánoční tipy I

 

 

Našim dětem

 

sikulka

DĚTSKÝ POČÍTAČ ŠIKULKA

 

Tato hračka doprovází děti výukou a pomáhá jim rozvíjet jazyk, matematiku, smysl pro hudbu a logiku. Také podpoří vzájemný vztah rodiče a dítěte a vztah dítěte k učení. Obsahuje 30 naučných a zábavných aktivit kompletně v češtině ! Hlasem provází známá profesionální moderátorka RÁDIA ČERNÁ HORA slečna Míša Jadrná www.misajadrna.com.

 

Šikulku a také další hračky pro miminka, předškoláky i školáky, si můžete prohlédnout a koupit na www.superprodukt.cz

 

4baby_hasic

KIDORABLE … a nemusí ani pršet …

 

Kidorable nabízí oblečení  do deště, batůžky, osušky a další doplňky, které jsou stylové, poutavé a kvalitní.

Výrobky Kidorable jsou ideálním dárkem k narozeninám, svátkům, jako vánoční dárek, dárek k narození miminka, nebo při každé příležitosti, kdy chcete někoho obdarovat něčím zvláštním.

Berušky, hasiči, víly, dinosauři…  V e-shopu www.4baby.cz, naleznete dárek pro každou jedinečnou a individuální  dětskou povahu.

Nemusí pršet, a děti si užijí plno zábavy.

 

V e-shopu www.4baby.cz, najdete i další tipy na dárky pod stromeček pro vaše děti!

 

osadnici

OSADNÍCI Z KATANU

 

Osadníci z Katanu jsou legendou ve světě deskových her, která si získala přízeň milionů hráčů po celém světě. Tato úžasná rodinná hra je výjimečná díky variabilitě svého herního plánu, díky které je každá partie jedinečná. Spolu s protihráči osídlujete ostrov Katan. Vítězem se stává hráč, který vybuduje nejmocnější osídlení. Neváhejte a pomocí promyšlené strategie ovládněte celý ostrov!

 

Nadělte svým dětem pod stromeček společenskou hru. Bohatý výběr najdete na www.albi.cz/hry

 

Pro celou rodinu

 

tpr_kalendar

FOTOKALENDÁŘ 3+1 ZDARMA

 

Fotokalendář si sestavíte z vašich vlastních fotografií. Vyrobit si ho můžete pomocí portálu www.tiskproradost.cz. Najdete tam šablony nástěnných i stolních kalendářů, doplníte oblíbené fotky, například svých roztomilých potomků nebo z rodinné dovolené,  a jedinečný kalendář je na světe! Vánoce se blíží a takový dárek pod stromečkem jistě ocení i babičky a dědové.

Více informací o probíhající akci naleznete na http://tiskproradost.cz/cenik/cenova-akce/fotokalendar-3-1-akce-prodlouzena-108-1787455630.htm

 

 

Máte perfektní originální tip na vánoční dárek? Podělte se s ostatními čtenáři a přidejte svou inspiraci!

Prosím neuváějte webové adresy e-shopů.