Úrazy číhají za každým rohem, zabezpečte své děti

 

8 tipů, jak předcházet zraněním u dětí

· používat při sportu ochranné pomůcky (helmy, chrániče)

· zkontrolovat, aby jeho sportovní náčiní bylo funkční a správně seřízené (lyžařské vázání, brzdy u kola, …)

· dopřát mu pohyb a pobyt pouze v lokalitách, které sami dobře znáte

· neposílat jej do míst, která nezná nebo kam by šel bez doprovodu někoho blízkého zcela poprvé

· zkontrolovat, zda je oblečen adekvátně prostředí či okamžitému počasí

· mít možnost svého potomka kdykoliv kontaktovat (vlastní mobilní telefon, mobilní telefon na kamarádovy rodiče či vedoucího sportovního oddílu, …)

· mít přesně dohodnutou dobu, do kdy se vrátí domů a vědět o místě, kde se pohybuje nebo kde bude k nalezení

· zabezpečit domácnost úměrně věku dítěte (pojistky v zásuvkách či ve dveřích)

Žádné fronty a razítka, vyřízeno za pár minut

Jedním z takových produktů je i nové pojištění eKamarád od pojišťovny MetLife. K jeho sjednání nejsou potřeba žádné lékařské zprávy, lze jej uzavřít on-line z pohodlí domova a děti jsou pojištěny ihned po zaplacení pojistného. A protože se nejvíce dětských úrazů stává o prázdninách, eKamarád v tomto období chrání dvojnásob – při úrazu během jakýchkoli školních prázdnin získáte až dvakrát vyšší pojistné plnění. To platí i pro děti, které se na svoje první usednutí do školních lavic teprve chystají.

 

Kombinace pojištění a volba pojistných částek je pak plně na rodičích –  eKamarád tak vždy odpovídá potřebám pro konkrétní období vývoje dítěte. „Za méně než 50 korun na měsíc získáte pojistnou ochranu proti závažným trvalým následkům úrazů ve výši až několika milionů korun, které v případě potřeby pomůžou s úhradou nákladů na léčbu a dalších věcí,“ říká Iva Musilová, marketingová ředitelka pojišťovny MetLife. Součástí eKamaráda je i balíček asistenčních služeb jako například doprava do zdravotnického zařízení, hlídání nebo úklid domácnosti.