Tělová kosmetika Swedish Spa

 

swedish spa modr

 

OHEŇ – VŘELÁ SMYSLNOST                                 VODA – DYNAMICKÁ VITALITA

Tonizuje                                                                      Hydratuje

Antioxidant                                                                  Povzbuzuje

Vyživuje                                                                       Tonizuje

 

 VZDUCH – OSVĚŽUJÍCÍ ČISTOTA                       ZEMĚ – VYROVNANÁ HARMONIE

 

Osvěžuje                                                                     Detoxikuje

Čistí                                                                             Regeneruje

Zklidňuje                                                                     Vyrovnává

ŠVÉDSKÁ INSPIRACE VODOU

Všechny přípravky mají složení se základem z chaluhy bublinaté, které povzbudí a zpevní vaše tělo. Vysoký obsah minerálů a aminokyselin spolu s komplexem Hydracare+ se zároveň postará o hydrataci a zjemnění pokožky.

 

VÍTE, ŽE…

Chaluha bublinatá roste v mělčinách Severního a Baltského moře a dosahuje až metrové délky. V Japonsku se běžně jí, používá se i jako léčivá bylina. Má vysoký obsah jódu, bývá součástí potravinových doplňků a podporuje hubnutí. Má zjemňující, povzbuzující a hydratační účinky na pokožku.

  

spa_gel

Zeštíhlující gelový krém Swedish Spa 

 

Hladký gelový krém povzbuzuje pokožku, pomáhá ji vytvarovat a zpevnit. S hydratačním komplexem Hydracare+, povzbuzujícím výtažkem z mořských řas a zeštíhlujícím antioxidačním bílým čajem. Po celý den zajišťuje hydrataci a pomáhá vyhladit kontury těla. Naneste vždy ráno a večer na problematické partie a masírujte krouživými pohyby, dokud se gel zcela nevstřebá.

 

spa_sprch

Povzbuzující sprchový gel  Swedish Spa

 

Osvěžující gel s povzbuzující mořskou vůní je obohacený zjemňujícím komplexem Hydracare+, výtažkem z mořských řas a maličkými perličkami stimulujícími pokožku. Gel vytvoří při sprchování bohatou pěnu, která probudí vaše tělo i smysly.

 

spa_mydlo

Abrazivní mýdlo Swedish Spa

 

Abrazivní mýdlo masíruje, povzbuzuje, pomáhá zlepšit krevní oběh a odstranit odumřelé buňky, vyhlazuje a odhaluje krásnou novou pokožku. Se zjemňujícím komplexem Hydracare+, hydratačním a povzbuzujícím výtažkem z mořských řas a svěží vůní moře.

 

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce tělové kosmetiky a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz.  Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz

 

http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,  

http://www.youtube.com/oriflamecr