Tipy na dárky ke dni dětí V

 

 

ponnie

Vyražte na projížďku na koni

Miluje vaše dítě nade vše koně? Tak jí ho kupte!. Koník Ponnie je jako živý, ale nemusíte ho krmit senem, ani baterkami! Jde o unikátní novinku, která kombinuje roztomilost a jemnost plyšové hračky s nápaditým mechanismem fitness přístroje. Ponnie rozvíjí koordinaci pohybů dítěte a zapojuje důležité svalové partie, které nejsou běžně zatěžovány.

Koník se rozjede nasedáním a vysedáním ze sedla. Směr jízdy si určuje jezdec natáčením madel. Hračka je poháněna pouze pohyby dítěte. Nemá motor a nepotřebuje tudíž k pohybu žádné baterie. Vybírat můžete ze 4 barevných variant a tří velikostí. Potěšíte opravdu každého milovníka koní!

Video a další informace, najdete na www.ponnie.cz

 

 

 

 

mini pota_rozloen

Jak to chodí na poště

Správná dětská hra by měla vaše ratolesti nejen pobavit, ale také rozvíjet jejich logiku, postřeh a zručnost. Přesně takové jsou nové společenské a deskové hry s označením Sova Moudrá hlava. O tom, jak to chodí na poště, se děti dozvědí v zábavné hře s tematickým názvem „Pošta“. V jedné krabici se totiž skrývá celý poštovní úřad se všemi složenkami, známkami, obálkami, podacími lístky, pohledy, ale také peníze, razítko a dokonce nechybí ani poštovní přepážka v podobě papírového poštovního okénka! Děti si tak můžou hrát dlouhé hodiny na poštovní úředníky a jejich zákazníky. Nyní je v prodeji také cestovní balení hry „Mini Pošta“. Hru Pošta koupíte v prodejnách hraček a v řetězcích SPARKYS, POMPO, DRÁČIK, HOPÍK, WIKY, PUNTANELA. K dostání je i ve vybraných knihkupectvích po celé ČR. Více informací o společensko­didaktických hrách naleznete na: www.pexi.cz   a na www.alexander-hry.cz

 

 

puntanela

Puntanela – pohádkový ostrov se vším, co děti potřebují, baví a těší. Ostrov radosti a aktivní zábavy pro děti, maminky i hravé tatínky.

Odbornou veřejností byla Puntanela označena za nejlepší prodejnu pro děti a rodinu.

Tohoto ocenění dosáhla Puntanela bohatě obsáhlou nabídkou výrobků pro děti, kojence i batolata . Maminky oceňují také kvalitní služby, aktivní zapojení dětí a profesionální přístup k zákazníkovi.

Puntanela BABY nabízí široký sortiment pro budoucí maminky a kvalitní těhotenskou

módu. V nabídce naleznete kočárky, autosedačky, postýlky a další nábytek, nosítka, chodítka. Zastoupena je také kosmetika a výrobky z řady péče o dítě. Velkou skupinu tvoří hračky pro děti do 3 let a kojenecký textil. Setkáte se s lety prověřenými značkami jako jsou Chicco, Red Castle, Concord, Avent, Lamaze, Sassy, Casualplay, Fischer price a mnoho dalších. To vše na jednom místě v rozlehlé prodejně v 1. patře OC Europark Štěrboholy v Praze. 

Puntanela TOYS ostrov hraček, kde se dospělí vrací do dětských let a děti řídí celý svět. Každý si tu přijde na své!  Najdete tu nepřeberné množství panenek, kuchyněk, autíček, robotů, RC modelů, ale také PC hry a herní kozole!Zavítejte do 1. patra v OC Europark Šterboholya staňte se na chvíli ostrovanem Puntanely. Z té potom můžete sjet tobogánem do… 

Puntanela Fashion v přízemí centra Europark Štěrboholy, kde nahlédnete do světa dětské módy. Značkové oblečení a dětské botičky značky Pablosky jdou ruku v ruce s modními trendy. Levis, Bestseller, Name it, Okäidy, Rucanor a další reprezentují celý sortiment.

Akce, informace, zabava, e-shop, to vše na www.puntanela.cz