Tipy na dárky ke dni dětí IV

 

aquapal1

Aquapalace Praha – Ráj pro děti i rodiče

Horké letní počasí láká k vodě. Vyražte do největšího českého aquaparku v Čestlicích.

Děti se mohou vyřádit na některém z šesti tobogánů, tří skluzavek nebo na divoké řece. V Paláci

pokladů je připravena řada brouzdališť, vrak pirátské lodi s prolézačkami i skluzavkami i mořské vlnobití. Pro

maminky jsou připraveny koutky na přebalování dětí i veselý dětský koutek, kde lze využít služeb animátorky, která vám vaše ratolesti ráda pohlídá. Vy si tak můžete užít masážní lavice, vířivky v Paláci relaxu nebo si odpočinou ve venkovní zóně na relaxačních lehátkách a v klidu si vypít kávu či nealkoholický koktejl ve vodním baru. Ve venkovní zóně aquaparku najdete také další bazén a dětské vodní hřiště pro malé návštěvníky. Můžete využít také „kouzelné víkendy“. Pro děti je ve Vodním světě aquaparku připraven

zábavný program. Piráti, klauni, kouzelníci a vodníci děti provedou dobrodružstvími v podobě aquazorbingu,

školy kouzel a žonglování, vystoupení bublináře i klauna Mirečka s klaunkou Leontýnkou nebo malování

na obličej. Nechybějí ani soutěže a hry ve vodě i na souši o hodnotné ceny – hračky, sladkosti a další.

Více informací i aktuální seznam akcí najdete na www.aquapalace.cz.

 

fr_povest

Fragment

Lámete si hlavu, nad dárkem ke dni dětí, když má vaše ratolest pokoj plný hraček? Kvalitních knih není nikdy dost! Nakladatelství Fragment již 20 let nabízí knihy pro celou rodinu. Vyberte si z leporel pro vašeho nejmenšího přes světové bestsellery, které ocení vaše dospívající dítě až po knižní klasiku, která už desetiletí baví všechny generace. Pokud máte pocit, že si vy nebo vaše dítě, potřebujete zopakovat cizí jazyk, než se vydáte objevovat cizí kraje, i vy si vyberete. Fragment nabízí nejen knihy oddechové, ale i učebnice a odbornou literaturu. Zkrátka u Fragmentu si vybere opravdu každý. Přesvědčete se na www.fragment.cz.

 

 

 

 

 

chh_motli

Hračky pro chytré hlavičky

Rodiči ověřené pravidlo praví o tom, že chcete-li zabavit dítě při dlouhé cestě na dovolenou, pořiďte mu novou hračku. Chcete-li, aby se vaše ratolest nenásilnou formou při hraní také něco naučila a ne jen pasivně koukala, jak nejmodernější interaktivní hračka, dělá vše za ni, mrkněte se do e-shopu www.chytrahlavicka.cz . Vybírat můžete z knížek, „vědeckých“ hraček, kreativních pomůcek, stavebnic, hlavolamů, ale třeba i hraček na ven. Na www.chytrahlavicka.cz, najdete chytré hračky pro všechny věkové kategorie, od miminek, po teenagery.