Tipy na dárky ke dni dětí III

 

 

 

all_domecek

BAMBULE přináší jarní nabídku!

Jaro je už tady, sluníčko svítí a láká všechny na zahradu a na pískoviště. Děti budou potřebovat nové kyblíčky a lopatičky na písek, sekačku na trávu, tříkolku, houpačku nebo dokonce krásný domeček či prolézačku ve tvaru stonožky. Výhodou domečků je snadné sestavení a kvalitní plast pro snadnou údržbu. Barvy jsou odolné proti přímému slunečnímu záření a změnám teplot. Stačí jen pozvat kamarády ke skvělé zábavě na čerstvém vzduchu. Prodejny BAMBULE Království hraček nabízí i další sestavy na zahradu nebo jen samostatné skluzavky a velký výběr hraček na písek a zahradu. Možnost dopravy zdarma až do domu. www.bambule.cz

 

 

 

 

dd_spaci-pytel

Příjemné spaní bez odkopávání

Výhody spacích pytlů pro miminka a malé děti snad ani není potřeba popisovat. Dítě je v teple a pohodlí a přitom se neodkope a nenastydne. Zatímco na zimu jsou dobré teplejší spací pytle, v teplém počasí byste měli zvolit letní variantu. Velký výběr nabízí česká firma KAARSGAREN s.r.o. Vyzkoušet můžete například letní spací pytle s podšívkou z bambusové viskózy. Vnější strana s motivem kytiček je vyrobená z potištěné 100% bavlny. Spací pytle mají praktické zapínání na zip. Bambus je savý, prodyšný a velmi pohodlný. Vyniká také svými termoregulačními schopnostmi, díky kterým zachycuje teplo blízko u těla, ale zároveň ho nenechá přehřát. Bambus je hypoalergení, je tak vhodný i pro přecitlivělou pokožku.

V e-shopu www.detskedeky.cz najdete nejen spací pytle, ale i další kvalitní české výrobky z vlastní produkce firmy. Nakoupíte zde vše, co vaše děťátko nezbytně potřebuje – od plenek přes dečky po fusaky. 

 

 

 

 

 

 

 

asn psi

Jaké by to byly prázdniny bez pěkné knížky?

Knihy a prázdniny k sobě neodmyslitelně patří už desítky let. Vzpomenete si na tu vaši oblíbenou prázdninovou? Udělejte dětem radost knihami od nakladatelství Metafora. Pokud touží po pejskovi, mám pro vás skvělý tip.

Úžasní psi

Psi provázejí člověka už od pradávna. A čím víc se vzdalujeme přírodě, tím jejich obliba roste. Chcete své štěkající kamarády co nejlépe poznat a dozvědět se o nich co nejvíce? Tahle knížka vám v tom pomůže, protože až otočíte poslední stránku, zbude jen velmi málo toho, co byste o psech ještě nevěděli.  Rozhodně se ale nemusíte bát nudného poučování. Autor vás naopak provede veselou, rychlou, barvitou mozaikou, ve které však samozřejmě nechybějí ani témata zcela vážná, jako jsou psí onemocnění nebo rady ohledně výcviku. Mezitím si odpočinete u lidových rčení, ve kterých se nám psi zabydleli, nahlédnete do starých časů, kdy bylo všechno úplně jinak, a podíváte se třeba, jak vypadá vítěz soutěže o nejškaredějšího psa.

Takže ať už máte doma šampiona či voříška, nebo se na jeho koupi teprve chystáte, nalistujte první stranu a buďte si jistí, že s touhle knížkou, která rozhodně není pod psa, si užijete spoustu psiny.

Podívejte se i na další tituly na www.metafora.cz