Tip na dárky ke dni dětí II

 

 

autose_autosedacka

Na www.autoseating.cz, seženete nejbezpečnější autosedačky na trhu, pro bezpečí vašich dětí na cestách. Inovovaná autosedačka Recaro Sport ochrání vaši starší ratolest vážící od 9 do 36 kg. Jednoduché zapínání pásů nyní zvládnete jednou rukou a v případě, že se dítě po cestě rozepne, upozorní vás alarm. Tlumící materiál je vyrobený z prodyšné pěny pro lepší komfort dítěte. Jemné polohování zajistí vašemu dítěti pohodlný spánek. Důmyslná konstrukce ASP  se postará o maximální bezpečí v případě nárazu, který je eliminován pevnými bočnicemi a bohatým polstrováním. Využijte akci a získejte letní potah zdarma!

STM Twin 0+, zajistí bezpečnou cestu pro vaše miminko od narození do 13 kg. K největším přednostem „vajíčka“ patří vysouvací zádová část, díky které hlavička nepřečnívá. V autosedačce navíc nemusíte přenastatovat výšku pásů (je sladěna s posunem zad) a dítěti díky prodloužení zajistíte důkladnou bezpečnost i když roste jako z vody. Pro oblast hlavy je sedačka o 63 % bezpečnější, než vyžaduje norma, v oblasti trupu je to o 55 %. Autosedačka lze upevnit na Isofix a také na různé typy kočárků.

Na cestách jistě využijete i textilní židličku Tot seat, kterou si jednoduše složíte do kabelky a budete ji mít v pohotovosti, kdykoliv zastavíte na jídlo v restauraci bez dětské židličky. Židlička je určena pro děti od 8 měsíců do 2,5 let a dá se upevnit na většinu tipů běžných židlí. A když ji miminko pocintá, dá se jednoduše vyprat.

 

 

spokojenec_rodina

Kojit na cestách není vždy nejjednodušší. Soukat se s těsného trička nebo zvedat celé šaty? To se vám s oblečením od české firmy SpoKojenec nestane. Na www.spokojenec.cz, seženete funkční a módní oděvy pro pohodlné a diskrétní kojení. Všechny nabízené dámské oděvy jsou ideální ke kojení díky skrytým otvorům na prsou. Kromě vlastních kojících triček a rodinných setů SpoKojenec, které splňují nejpřísnější normy kvality, zdravotní nezávadnosti a jsou vyráběna v České republice, najdete v e-shopu www.spokojenec.cz také produkty renomovaných zahraničních značek. U SpoKojence se obléknete nejen vy, ale i miminko a tatínek! Během světového týdne respektu k porodu (17.-22.5.) navíc můžete využít 10% slevu na veškerý sortiment eshopu!!!

 

 

 

 

 

 

happy_pleny

Plenky Bella Baby Happy jsou moderní, prodyšné hygienické výrobky určené pro kojence a děti. Každá z osmi vyráběných velikostí nabízí odlišné vlastnosti přizpůsobené velikosti vývojové etapě dítěte, čímž umožňují zvolit produkt splňující všechny požadavky. Do balení označených jako „New Standard“ byly navíc přibaleny sáčky na použité plenky. Už nemusíte přemýšlet, do čeho plenku zabalíte, když není po ruce popelnice! Pro komfortní cestování vám řada Bella Baby Happy nabízí i jednorázové přebalovaní podložky, vlhčené ubrousky, které můžete použít nejen na zadeček, ale i na upatlané dětské ručičky nebo kapesníčky s veselými motivy na obale. Bella Baby Happy navíc své věrné zákazníky odměňuje za nákup výrobků dárečky pro vaše děti!

Více na www.happy-club.cz