Sunárek kašička s cereáliemi – oběd nebo večeře bez lžičky i vařečky – První kašička v kapsičkovém balení

Sunárek kašička s cereáliemi je ideální jako rychlé jídlo k obědu či večeři, a to jak v pohodlí domova, tak – díky praktickému obalu a bezpečnostnímu uzávěru – především na cestách. Kapsičku snadno udrží i malé dětské ručky, děti si tak mohou na kašičce pochutnat snadno a rychle samy, a to bez potřeby lžičky. I během jídla tak mohou trénovat zručnost, koordinaci pohybů a v neposlední řadě samostatnost.

hruska_merunkaJedná se o převratnou novinku na trhu s dětskou výživou. Sunárek kašička s cereáliemi váží 120 g, je větší a vydatnější než svačinkové kapsičky. Je určena k okamžité konzumaci, stačí ji tedy jen otevřít a pustit se do ní. Odpadá tak zdlouhavá příprava a vaření pokrmu, pokud zrovna není čas či prostor. Proto jsou kašičky báječným společníkem například na výlety, jejichž hlavní sezóna právě začíná. Ovšem i doma nastanou situace, kdy rodiče ocení, že mají hotovou kašičku hned po ruce,“ uvedla Hana Strouhalová, brand manažerka značky Sunárek.

 

Sunárek kašičky s cereáliemi obsahují vybrané ovoce a cereálie a navíc jsou obohaceny vápníkem, železem a zinkem, naopak neobsahují přidaný cukr*, barviva** ani konzervační látky**.

 

 

Sunárek kašička s cereáliemi se objeví na pultech vybraných obchodů v průběhu května za doporučenou cenu 34,90 Kč.

 

*Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

**dle zákona

ce informací Vám poskytne:

Mirka Kremrová

Weber Shandwick

Email: mkremrova@webershandwick.cz

tel.: 724 724 241

 

banan_jahodajablko_boruvka
jablko_broskevmix