SpongeBob a jeho kamarádi volají do Penny Marketu další posily

 

 

 

 

 

 

spongebobO legendárního vtipálka SpongeBoba, chamtivého Mr. Krabse, mazlíčka Garyho, samotářského Sépijáka, nevyzpytatelného Planktona a lenivého Patrika je takový zájem, že již teď Penny Market přiobjednává další postavičky této šestice oblíbených hrdinů. „Rádi bychom naše zákazníky upozornili, že vzhledem k přísným výrobním postupům, které zaručují maximální kvalitu a odrážejí reálnou podobu televizních hrdinů z podmořského světa, může od poloviny března dojít k výpadku v nabídce postaviček, v jednotlivých prodejnách se může jejich dostupnost lišit,“ vysvětluje Zlata Ulrichová, Head of Strategic Marketing společnosti PENNY.

 

Městečko Zátiší bikin se těší větší oblibě než Springfield

 

V tuto chvíli v rámci sběratelské akce rozdal Penny Market statisíce kusů SpongeBoba a jeho kamarádů, čímž překonal dosavadní rekord všech předchozích sběratelských akcí. „Naši zákazníci rozhodně nemusí mít obavy, že by k nim v době případného prodlení jejich oblíbená postavička z podmořského světa nenašla cestu, naopak body do hrací karty mohou sbírat dál až do 30. března. V případě výpadku si zákazník může uschovat nasbírané známky a přijít si pro plyšáka do své prodejny i po skončení akce, jelikož velkou zásilku plyšáků očekáváme ještě 11. dubna. Děláme vše pro to, aby se dostalo na všechny,“ doplňuje Zlata Ulrichová.

 

Zákazníci mohou za každý nákup v hodnotě 200 Kč získat jednu známku do hrací karty. Čím více známek zákazník nasbírá, tím je pořizovací cena plyšové postavičky výhodnější. Další možností je nákup bonusových výrobků, které jsou v každém letáku výrazně označeny. V takovém případě za ně sběratel získá známky bez ohledu na celkovou výši nákupu. Sběratelská akce SpongeBob a jeho kamarádi trvá do 30. března, plyšové postavičky se budou vydávat ihned po naskladnění nových zásob, zákazníci se o ně mohou přihlásit až do 20. dubna nebo do vyčerpání zásob na jednotlivých prodejnách.

 

Na stránkách www.penny-spongebob.cz naleznou fanoušci hlasování o nejoblíbenější postavu, tematické pexeso a omalovánky.