Smrt pro krásu

Známe to každá, po porodu se a ukončení kojení, se naše obří poprsí ztratí a místo něho zůstanou dvě svěšená cosi, co naše bývalá ňadra připomíná jen vzdáleně. Sehnat vhodnou podprsenku, dá pořádně zabrat a opalovat se nahoře bez? Ani náhodou. Mnohé z nás se stydí svléknout i před partnerem a v podprsence i spí. Proto dokážu pochopit, když ne modelky, ale maminky dobrovolně podstoupí plastickou operaci a splní si tak sen o krásném poprsí a znovu nabytém sebevědomí.

31 letá máma dvou dětí si zřejmě chtěla konečně dopřát ten pocit z krásného poprsí a před týdnem nastoupila na operaci. Ta proběhla v pořádku, ale když se žena začala probírat z narkózy, nastaly nečekané komplikace, na které zemřela. Ano, plastika je operace jako každá jiná a i tady můžou nastat komplikace, přesto případ prošetřuje policie pro podezření z ublížení na zdraví s následkem smrti. Teprve pitva určí, proč vlastně žena zemřela.

Z okolí znám dva případ plastik, jedno zmenšení prsou pro zdravotní problémy a jedno zvětšení pro nesouměrnost prsou. Byly bez komplikací a povedly se pěkně. Obě ženy jsou spokojené a jen září… A také znám několik maminek, které o plastice uvažují, protože se zase chtěí líbit, nosit trička bez podprsenka, nestydět se v plavkách….. I já o plastice uvažovala a pořád uvažuji, když si jdu „za trest“ kupovat pdprsenky a musím v kabince provádět řadu cviků, abych zjistila, jestli to nevypadne vrchem nebo spodem a po vyzkoušení dvaceti kousků, odcházím s prázdnou.

Možná si někdo z vás a možná hlavě muži řeknou, jak taková smrt byla zbytečná, ale pro koho to udělala? Třeba právě pro svého muže. Nebo už jen nechtěla být ta strhaná máma, která se točí jen okolo plotny a dětí a tak dlouho šetřila, aby si mohla dovolit tento zákrok. Třeba jejím dětem mohlo být jedno, jaká má jejich máma prsa, ale jisté je, že kdyby jí to pomohlo být spokojenější, byly by i její děti šťastnější. Bohužel tohle nikdo nemohl vědět, vždyť komplikace po plastických operacích jsou výjimečné. Ale stávají se a je opravdové neštěstí, že tato výjimka, musela potkat zrovna maminku dvou dětí. Upřímnou soustrast rodině.

Co si o plastických operacích myslíte vy? Uvažovali jste o nich?