Slané kraslice v Myslbeku

 

Velikonoční program s výtvarnými dílnami bude v pasáži Myslbek probíhat celý předvelikonoční týden od pondělí 14. do 21. dubna od 14 do 18 hodin. Charitativní prodejní výstava probíhá s otvírací dobou NGM 8.30 -22.00 h (obchody 9 – 20 h, Ne 10 -19 h).

VESELÉ VELIKONOCE V 3D

 

Prolight.cz_IMG_9500-2rawUž od pondělí 14. dubna na celý týden ožije Myslbek velikonočním veselím. Pasáži bude dominovat obří vejce, na jehož dekoraci se bude přímo na místě podílet hned několik mladých výtvarníků a designérů. Ke společné výzdobě se může připojit i kdokoliv z návštěvníků. Každou minutu tak bude vznikat nové unikátní umělecké dílo. Tak neváhejte příliš dlouho, dokud zbyde alespoň nějaké bílé místo.J Děti i dospělí se mohou vyřádit v některé z charitativních výtvarných dílen, kde budou ke zdobení připraveny velké makety vajec. Výsledek vašeho snažení pak mohou vidět i tisícovky dalších návštěvníků v centrální části pasáže, kde budou vystaveny spolu s kraslicemi od výtvarníků a designérů.

 

Vrcholem svátečního festivalu bude velikonoční neděle a pondělí (20. – 21. 4.), kdy můžete na vlastní oči zhlédnout propojení moderní technologie a krásných velikonočních tradic. Ukážeme vám, jak vznikají velikonoční kraslice na 3D tiskárně a talentovaní výtvarníci před vámi promění velké makety vajec v umělecký objekt. Zároveň bude dokončena tvorba společné dvoumetrové kraslice.

 

Založte s námi novou tradici a prožijte sváteční čas ve společnosti bohatého programu a stylových nákupů v galerii Myslbek! Na své si přijdou milovníci módy i atraktivního designu i rodiny s dětmi. Vpusťte do svého šatníku příliv svěžího vánku, dejte si něco dobrého a hlavně – dosyta si užijte nabitý velikonoční program.

 

Prolight.cz_IMG_9514-2rawProlight.cz_IMG_9545-2raw

 

Pro novinky a aktualizované informace o akcích galerie Myslbek navštivte portál www.ngmyslbek.cz a www.facebook.com/myslbek.

 

00947_Myslbek_KV_nahl