Skvělí pomocníci pro každou maminku

Přiznejme si, že v reálném životě to takto hladce většinou nefunguje. Jedním z největších rodičovských úkolů je kromě výchovy malého potomka také zvládnutí všech každodenních povinností a jejich organizace. Jaký systém rodinného plánování však zvolit? Nechat vše volně plynout, nebo nastavit striktní režim a každému členu rodiny naplánovat jeho úkoly?
kolazNaštěstí existují pomocníci, díky kterým nejsou maminky na všechno samy. Na trhu jsou k dostání nejrůznější rodinné plánovače, diáře a kalendáře, s jejichž pomocí je zvládání každodenních starostí hračkou. Podívejme se společně na ty nejzajímavější z nich.

Těhotenský kalendář

Úžasný kalendář určený všem nastávajícím maminkám. Tento průvodce obsahuje 280 samostatných listů v praktickém stojánku. Na každém listě najdou budoucí maminky spoustu praktických rad týkajících se těhotenství a je zde i místo pro vlastní poznámky a zaznamenání osobních pocitů a prožitků každé maminky. Kalendář má příjemný design a bude se hodit do každé domácnosti. Díky tomu, že je nedatovaný, se může používat kdykoliv. A pokud ještě nemáte vybrané jméno pro vaše děťátko, nebo se nemůžete rozhodnout, inspirujte se tipy na chlapecká a dívčí jména, která najdete na každém listě. Zaznamenávejte si své pocity a každodenní události a připomeňte si zpětně ty nejkrásnější chvíle při čekání na miminko!

RodinnyMaminkovský kalendář

Miminko je na světě a to nejnáročnější období je před vámi. Maminkovský kalendář volně navazuje na těhotenský kalendář a provede rodiče, a hlavně maminky, prvním rokem novorozeného děťátka.  Kalendář se skládá ze 365 samostatných listů, je zde dostatek místa na vlastní záznamy, zapisování pokroků dítěte a najdete zde i další rady týkající se péče o dítě, lékařské prohlídky, dětské nemoci, vývoj dítěte, jeho motoriky a smyslů. Bude to pro Vás praktický průvodce a nepostradatelný pomocník na každý den v roce!

Rodinný plánovací diář

Úplně nový plánovač, jedinečný na českém a slovenském trhu, to je Rodinný plánovací diář. Tento skvělý pomocník je určen zejména maminkám a nabízí nejen klasické kalendárium, ale také místo pro každoměsíční záznamy o úspěších a pokrocích vašich dětí, školní rozvrh hodin a množství praktických kolonek a seznamů. Chcete mít pohromadě kontakty na všechny vaše lékaře, včetně ordinačních hodin? Máte tip na zajímavý dárek a nechcete ho zapomenout? Do Rodinného diáře si můžete zapsat a poznamenat úplně všechno. Navíc má diář poutko na propisku a praktické zavírání na gumičku, které zabraňuje poškození vnitřních listů při nošení diáře v kabelce nebo tašce. Elegantní béžová barva v kombinaci s červenou, stylový design a kvalitní provedení diáře s šitou knižní vazbou a tvrdými deskami dělá z tohoto plánovače jedinečného pomocníka pro každý den.
Celou nabídku naleznete na www.presco.cz
PRESCO_GROUP_CMYK