Profík mezi herními počítači

Výkon pro jakoukoliv hru

Stolní počítač IdeaCentre Y710 Cube se svým neotřelým designem na první pohled odlišuje od klasických desktopů. Zařízení v provedení Tower přináší svým uživatelům jednoduché a ostře řezané rysy doplněné vnějším červeným LED osvícením, které napovídá, že tento počítač je pořádné herní dělo. Zároveň je však navržen tak, aby jej hráči mohli kdykoliv přenést tam, kam potřebují. Vybaven je totiž vestavěným držákem pro velmi snadnou manipulaci.

Nejen nad vzhledem, ale také nad výbavou se i ostříleným hráčům tají dech. Díky výkonnému procesoru spolu se silnou grafikou a operační pamětí je počítač v mžiku připraven k akci. Dostatečně velké vnitřní úložiště s přehledem pojme veškeré hry a zároveň umožní rychlejší přístup k datům.

 

01

Pro ty nejnáročnější hráče je k dispozici široká škála možností a doplňků k vybrané konfiguraci. Volitelně je k dispozici například  bezdrátový ovladač Xbox One s přijímačem, který umožní uživatelům plné soustředění na herní strategii a maximální pohodlí. K tomu může výrazně přispět i speciální herní klávesnice či herní myš Lenovo, které lze volitelně zakoupit společně s počítačem.

IdeaCentre Y710 Cube bez problému zvládá i multitasking celé řady programů, takže uživatelé mohou během hraní v klidu poslouchat svou oblíbenou hudbu nebo stahovat filmy. Díky výkonnému a účinnému chlazení se navíc nebudou muset obávat zpomalení nebo přehřátí počítače.

Více informací najdete na www.lenovo.cz