Probiotika pro celou rodinu

Zázračným potravinám dnes říkáme potraviny funkční. Mají nás nabít energií a případně i vyléčit různé neduhy moderní doby. Tedy snižovat hladinu cholesterolu, nedráždit tračník, pomoci při zácpě, průjmu i nadýmání. Vypořádat se s poruchami spánku, ranní malátností, a zápachem z úst. Nechat odeznít bolesti hlavy, závratě, pocení a posílit klouby i naši imunitu. Acidofilní mléko to vše zvládne…

Probiotika v kefíru

Tak jako je příroda ničena moderní dobou i naše těla jsou huntována moderními technologiemi a probíhá v nás boj. Bakterie ničíme antibiotiky a ty ničí střevní mikroflóru. Pokud je ve střevech více nepřátelských bakterií, snižuje se naše obranyschopnost, ovšem Lactobacillus Acidophilus bakterie mléčného kvašení nastolí naší mikroflóře pořádek.

V jednom gramu kefíru milion přátelských bakterií

Nízkotučné kefíry obsahují pouze 1,1% tuku ale miliony živých mikroorganismů – probiotik. Můžete je pořídit v lékárně v tabletkách a baštit preventivně, či při léčbě antibiotiky, ovšem schůdnější způsob má příchuť jahody, meruňky, nebo višně, komplex vitamínu A, C, E a najdete ho i v praktickém rodinném balení.