Potěšte svou lásku valentýnským dárkem Lenovo

 

Celokovový zlatý elegán

Nový telefon může být praktickým dárkem, který dokáže vyvolat spoustu radosti. A co teprve když se jedná o telefon v elegantním provedení a luxusní zlaté barvě. Nový telefon Moto M z dílny Lenovo je oděn v kovovém hávu a jeho přední straně dominuje 5,5palcový displej pro pohodlné přehrávání multimédií nebo čtení zpráv. Nezklame vás ani 16 megapixelový fotoaparát s duálním bleskem, se kterým dokážete věrně zachytit vše, na čem vám záleží.  Jeho praktické rozměry vám dovolí ho mít všude s sebou a nosit ho můžete pohodlně i v kapse.

 

05

Shlédněte spolu svůj oblíbený film

Jakmile někdo spatří charakteristický pant inspirovaný řemínkem luxusních hodinek, hned mu bude jasné, že v ruce držíte prémiový produkt. YOGA 910 v sobě snoubí to nejlepší z tabletu a počítače tak, aby váš uživatelský zážitek byl co nejpříjemnější. Díky svému výkonu a maximální flexibilitě je ideálním společníkem na romanticky strávený večer či společný výlet.

 

 

02

 

01Kompaktní počítač pro vášnivé hráče

Říká se, že každý muž, je vevnitř stále dítě a děti si přece rádi hrají. Pokud je i váš drahý hráčem počítačových her, vězte, že už jste ten ideální dárek našli. Díky kombinaci výkonných procesorů Intel, nejnovější grafické karty NVIDIA a dostatku úložného prostoru s volitelným rychlým SSD diskem nabídne Lenovo IdeaCentre Y710 Cube svým uživatelům možnost čelit jakékoliv výzvě a zvítězit i nad tím nejotrlejším protivníkem.

 

Více informací najdete na www.lenovo.cz