Pohádkový relax, Lázně Mšené na jaře…

V příjemném prostředí lázeňského areálu, v rekonstruovaných lázeňských pavillonech i v Balneu, na Vás dýchne atmosféra lázeňské historie s tradicí od roku 1796. Naše vyhlášené Slatinné zábaly z vlastní skvělé rašeliny a atraktivní nabídka více než 100 druhů tradičních i exotických, léčebných i relaxačních procedur, pomáhá našim váženým klientům od neduhů a špatné nálady.

 

rip_12x12_1-webVíkend splněných přání

Ještě jste nepoznali všechny naše lázeňské procedury? Nebo naopak už přesně víte, které Vám udělají dobře a chcete si je vychutnat? Právě pro Vás je připraven lázeňský pobyt Víkend splněných přání, ke kterému si jistě každý vybere z balíčků procedur podle chuti. Toužíte po masážích, perličkových koupelích, užijete si rehabilitační cvičení a teplo v sauně? Nebo při výběru balíčku procedur dáte přednost bylinkám, čokoládě, levanduli, medu či mořským procedurám?

V Lázních Mšené si vychutnáte i wellness, krásnou kosmetiku, manikúru a pedikúru, kadeřnictví i solárium. Do těla si můžete dát v nové venkovní posilovně, odpočinout si v lázeňském parku můžete třeba po Nordic Walking v okolní přírodě, či po výletu na kole.

Vychutnejte si několik pohádkových dní v krásném prostředí nedaleko Prahy. V Lázních Mšené si přijdete na své…

 

 

lazensky_park1Velikonoční Lázně Mšené

Velikonoční svátky patří k nejkrásnějším v roce. Jsou to svátky jara, kterými všichni oslavujeme probouzení přírody, naději a lásku. Jedním z velikonočních zvyků je zbavit se všeho starého a očistit své tělo od neduhů a špatné nálady. Přivítejte s námi jarní pohodu a přijeďte k nám do Lázní Mšené, oslavte svou krásu a nastartujte tělo na celoroční provoz. Využijte jedinečné nabídky celotělového zábalu se zeleným čajem, koupele s mléčnými proteiny a základního kosmetického ošetření, ne za běžnou cenu balíčků 1.400 Kč, ale za akční cenu 700,- Kč.

Velikonoční balíček procedur za tuto cenu platí pouze k jakémukoliv zakoupenému lázeňskému pobytu od 21.3.2016 do 3.4.2016.

 

Chcete obdarovat pobytem své milé a nejbližší? Stačí kontaktovat recepci lázní! Ochotně Vám pomůžeme při výběru té správné procedury, balíčku či pobytu, a okamžitě Vám vystavíme i dárkový poukaz!

 

Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonních číslech 416 866 007 nebo na www.msene.cz