Opravdové miminko pro malé maminky

BABY born (7)hracka roku logo_3d_2013_zmensenoBABY born je opravdu jako živé miminko. Má pro holčičky ideální velikost 43 cm a ovládá 8 životních funkcí. Umí pít vodu z lahvičky, ronit opravdové slzy, jíst svoji speciální kašičku, kterou dokonce i vykaká, po položení zavírá oči. Všechny klouby jsou pohyblivé a díky pevnému, ale na omak velmi příjemnému tělíčku ji můžete lehce posadit, aniž by se převrhla, nebo ji přenášet z místa na místo. Zároveň je díky lehce pohyblivým kloubům velmi jednoduché panenku převlékat. Malé maminky také potěší, že své miminko mohou dokonce i koupat. Všechny tyto funkce v malých maminkách podporují pocit odpovědnosti – jako malé maminky se holčičky musí o své miminko hezky starat: krmit jej, vyměňovat mu plenku, vykoupat jej, vhodně obléknout na doma i ven na procházku v kočárku. Děvčátka tak mohou kopírovat své maminky, které se starají o malé sourozence.

Jistě oceníte, že všechny funkce panenky jsou zcela mechanické, nemusíte tedy měnit baterie. Uvnitř panenky není žádná elektronika. V těle panenky byste našli pouze důmyslný systém hadiček a kanálků, které všechny výše uvedené funkce zajišťují.

BABY born (7)Jedinečnost panenky potvrzuje také velikost jejího „BABY born světa“. Panenka může být pro svou malou maminku nejen miminkem, o které se bude s láskou starat, ale díky širokému sortimentu příslušenství se lehce může stát i opravdovou kamarádkou, se kterou budou holčičky absolvovat různá dobrodružství. S BABY born můžou holčičky vyrazit na výlet v kočárku nebo na kole, můžou se jít koupat do bazénu, jít řádit do sněhu. BABY born se umí „proměnit“ v princeznu i paní doktorku. Na vše má BABY born spoustu doplňků a módních oblečků, díky nimž bude hra s panenkou plná nezapomenutelných zážitků. A právě na ty budou jednou holčičky, až se z malých maminek stanou velké dámy, velmi rády vzpomínat.