NOVASOL – Dovolená pro každého

06Naše  firma byla založena v Dánsku v roce 1968. Původně malá cestovní kancelář sloužila k tomu, aby několik přátel mohlo strávit občas víkend nebo školní prázdniny v Norsku nebo Švédsku.  Dobrou obchodní úvahou však  přišli na to, že  nabídku lze  rozšířit a oslovit širší okruh zájemců.

Díky změnám, které přinesly události ve střední Evropě, máme i u nás  možnost využívat služeb této firmy, která vznikala opravdu od základu ve sklepních místnostech jednoho domu v Kodani.   Firma  NOVASOL , která vyrostla na základech malé cestovky má stále stejné ideály a postupuje v duchu stejné filozofie, jako při svém založení, kdy  na prvním místě je vždy zákazník.

Dnes je NOVASOL součástí  Wyndham Vacation Rentals a jeho možnosti se tak rozšířily o podporu silného zázemí.  V  České republice a na Slovensku máme  kolem 800 domů, apartmánů chat a chalup.

V Evropě se počet nabízených příležitostí brzy přiblíží k 30 tisícům objektů, které nabízí své služby  od severních oblastí Norska,  Finska a Islandu až po pláže jižní Evropy.

NOVASOL se  pro řadu zákazníků  v České republice a na Slovensku  stal pojmem, který spojují se zajímavými zážitky z  mnoha koutů Evropy.  Svými službami a propracovaným systémem knihování, šířením informací a propagace   se  NOVASOL  staví na přední místo mezi   zprostředkovateli  pronájmů rekreačních objektů  v Evropě.  Naše objekty jsou zařazovány do katalogů  s přihlédnutím k různým účelům,  tak aby dobře posloužily představám  zákazníků.   Někteří se věnují rybolovu, nebo cyklistice, případně se rádi zdržují u vlastního bazénu přímo v domě nebo na pozemku. Objekty, které poskytuje NOVASOL pro rekreační účely se často nachází v blízkosti jezdeckých příležitostí nebo golfových areálů. Jiné zase dávají možnost navštěvovat plavecké haly případně wellnes střediska s kompletními balneo  službami. Výjimkou nejsou ani chaty uprostřed přírody, kam v noci přichází lesní zvěř a panuje klid, který vyruší jen občasné projevy lesního ptactva.

Řada našich klientů tráví svoji zimní dovolenou na horách, v blízkosti známých zimních středisek.  Pobyt v horské chalupě uprostřed bílé zimy dodává nové síly a energii do dalších dnů, které schází do konce zimního období. Prospívá i rodinnému životu a trvale zanechává milé a příjemné vzpomínky.

NOVASOL poskytuje i nekonečnou řadu domů, chat a chalup pro rodinné dovolené s pejskem, kde je pozemek oplocený a chrání i malé děti

03Naši zákazníci často oceňují to, že nejsou podřízeni    organizované skupině  a považují za výhodu, že mají své vozidlo k dispozici i v místě, kde tráví svoji dovolenou. V žádném z domů nebo apartmánů jim není vnucována služba, o kterou nestojí. Nemusí se podřizovat režimu hotelů, kde  jim je  diktován čas pro snídani, neklepe zde netrpělivá pokojská na dveře a nejsou  obtěžováni personálem  se žádostí  o drobné peněžní pozornosti. Sámi  si určují  jak naloží se svým časem a nejsou  vystaveni shonu velkých rekreačních objektů.

NOVASOL nelituje času ani prostředků k tomu, aby poskytl svým zákazníkům dovolenou  podle jejich očekávání.  NOVASOL je prostřednictvím svých servisních kanceláří vždy nablízku a bezodkladně a účinně pomáhá.

Naši zákazníci  mají možnost si vybrat místo,  typ ubytování i jeho kapacitu  prostřednictvím našich katalogů a internetových stránek www.novasol.cz .

Není bohužel možné zde vyjmenovat vše, co NOVASOL  právem  staví na přední místo mezi ostatními zprostředkovateli pronájmů.  Naše úspěchy a věrnost mnoha  generací klientů  je však důkazem toho, že jdeme po správné cestě, tedy vstříc zákazníkovi.

Dovolte mi, abych i Vás pozval na dovolenou, kterou strávíte pod vlastní  střechou u svého bazénu  na vlastní terase . Je příjemné užívat si dovolenou s vědomím, že toto vše mi po nějakou dobu patří a mohu to  neomezeně užívat.  Je příjemné prožívat radosti svých dětí s pocitem, že se mohu na takovou dovolenou vypravit s  firmou, která vždy drží slovo.