Nová generace profesionálních notebooků řady ThinkPad X1

Mobilita zařízení nebyla nikdy tak důležitá jako nyní. Alespoň část úkolů plní z domova více než polovina všech zaměstnanců. Kromě toho se stále rychleji mění prostředí na běžných pracovištích. Mizí pracovní stoly a otevřené prostory jsou vytvářeny tak, aby podněcovaly lidi ke spontánní interakci a rozvíjely u nich podnikavost a spolupráci. Zařízení z rodiny ThinkPad X1 jsou proto navrženy tak, aby svým majitelům nabídly co největší uživatelský komfort.

02Pátá generace notebooku ThinkPad X1 Carbon

Nejnovější model notebooku ThinkPad X1 Carbon na první pohled vypadá úplně stejně jako jeho předchůdci. Podrobnější prozkoumání ale ukáže, že je ve skutečnosti menší. S hmotností pouhých 1140 gramů se pyšní titulem „nejlehčí notebook ve své třídě“. Na místě, kde byste čekali jen 13palcovou obrazovku, X1 Carbon nabídne špičkový 14palcový IPS displej.

I přes svou nízkou hmotnost a malé rozměry dále pokračuje v inovacích jako jeden z nejtenčích, nejlehčích a nejodolnějších notebooků vůbec. Plná vybavenost porty, infračervená kamera, maximální konektivita a zabezpečení poskytují tomuto Ultrabooku maximální výkon na všech frontách. X1 Carbon je dostupný v černé barvě typické pro notebooky ThinkPad a nově také ve stříbrném barevném provedení.

 

03

 

Vysoký výkon, prémiové zážitky

Řadě vylepšení se těší také ThinkPad X1 YOGA, jež je nově k dispozici ve stříbrné barvě. Ten se může pochlubit vícerežimovou flexibilitou, plnou funkcionalitou i při vysokém výkonu a možností používat pero, stejně jako skvělým vizuálním zážitkem a vylepšenou klávesnicí typu „rise and fall“. Ta se v režimu tabletu zcela skryje do těla notebooku, takže zařízení nabízí větší stabilitu a komfort pro uživatele.

Do roku 2017 vstupuje vylepšený i ThinkPad X1 Tablet, který v sobě spojuje nekompromisní design s technologiemi nejvyšší třídy. Tablet prošel testy životnosti a odolnosti MIL-SPEC  a uživatele zaujme nízkou hmotností, snadnou ovladatelností a flexibilitou. Zařízení disponuje jedinečnými moduly, které poskytují dodatečné porty, až 5 hodin výdrže baterie navíc či přídavný projektor pro snazší cestu od tvorby k prezentaci.

Více informací naleznete na www.lenovo.cz

 

04