Nechte rozkvést vaši krásu se šperky Pandora

Třešňové květy jsou dokonalým ztvárněním romantického jara, které je zachycené na půvabných prstenech PANDORA se sladkovodními kultivovanými perlami, které podtrhují okouzlující květy ze sterlingového stříbra a glazurou v pastelově růžovém odstínu. Nechte rozkvést vaši jarní krásu díky krásným náušnicím s třešňovými květy ze sterlingového stříbra a nechte se okouzlit symbolikou jara, energie a lásky.

Pro moderní princezny PANDORA vytvořila náušnice s diadémy, které jsou elegantním vyjádření vašeho romantického já. Zamilujte se do náušnic PANDORA s překrásnými sladkovodními kultivovanými perlami v růžové barvě, které by vám záviděla nejedna princezna. Staňte se princeznou – nejen pro tento den, ale pro všechny chvíle vašeho života. Také královská koruna, která elegantně a vznešeně zdobí náhrdelník ze sterlingového stříbra, vás zavede do pohádkové říše. Sama koruna je posetá 48 kamínky kubické zirkonie, které se třpytí jako vaše krása. Elegantní, ručně dokončovaný přívěsek brilantně vynikne na vašem dekoltu a stane se přitažlivým pro pohledy vašeho blízkého okolí. Oslňte své okolí kolekcí šperků PANDORA a zkombinujte přívěsek s perlovými náušnicemi se stejným motivem a prstenem ze sterlingového stříbra. Buďte dokonale krásná.

12
34

Nová jarní kolekce PANDORA je ozvláštněna také novým konceptem, díky kterému se mohou vaše oblíbené přívěsky stát součástí také vašich náušnic. Z komponentů ze sterlingového stříbra, na které navléknete oblíbené pavé přívěsky, se tak v jeden okamžik stanou vaše oblíbené náušnice. Dodejte vašemu stylu třpyt a lesk a užívejte si pocit jedinečnosti s těmito novými šperky nebo novým setem přívěsků pavé s filigránem ve třech půvabných barvách. Okouzlující černá, lososově růžová a klasicky bílá kubická zirkonie zdobí oblý povrch třpytivých přívěsků, jejichž 48 kamínků je sázeno ručně.

7Jako ranní rosa se můžete třpytit díky přívěskům, které dokáží rozzářit váš náramek tak, že se stane nepřehlédnutelným. Dvanáct kamínků z kubické zirkonie, které se nesou v barvách vznešeně purpurové, žensky jemně losové růžové nebo klasické bílé, jsou ručně sázené do každého přívěsku. To je důkazem kvalitní a detailní práce designérů, kterým záleží nejen na ženské kráse, ale také na její duši. Abstraktní kroužky podtrhují oslnivý design a filigrán jim dodává lehkost a pocit volnosti. Svůj náramek můžete zkrášlit také kropenatě zdobenými vícebarevnými přívěsky PANDORA, které dokonale symbolizují jaro a jeho velikonoční období. Tyto ručně vyrobené šperky ze skla Murano jsou radostí, zpestřením a nezapomenutelnými okamžiky života. Oslavte díky nim krásu, jedinečnost a radost ze života.
Také na jaře věříme v naději a lásku, proto ručně dokončované šperky ze sterlingového stříbra, s losově růžovou kubickou zirkonií ve znamení víry, naděje a lásky jsou nehynoucími symboly lidstva, které ctí náboženství, lidské emoce a život. Neboť právě láska je silou, která nás pohání na naší životní cestě za nezapomenutelnými okamžiky.