Nastartujte svoje rána s BeBe Dobré Ráno

Projekt BeBe výzva se naplno rozjede už od prvního června a cvičit s ním můžete až do poloviny srpna. Oproti minulému roku se můžete těšit na mnoho novinek jako například na novou mobilní aplikaci s Výzvou. Díky té bude cvičení ještě jednodušší, protože nebude nutné pokaždé zapínat počítač. Váš osobní virtuální trenér vás tak bude schopný motivovat  i přes telefon. Připraveny jsou také dvě verze kardio cvičení – pro začátečníky (začínám) a pro pokročilé (chci víc).

 

Jaká bude odměna?

Kromě snídaňových balíčků se sušenkami BeBe Dobré ráno a podložky na cvičení, se kterou pak bude cvičení jedna radost, budou moci všichni vyhrát třeba poukaz na nákup sportovního oblečení, nebo kvalitní odšťavňovač a zpestřit si tak ranní snídaně nápojem z čerstvého ovoce! Váháte, protože nemáte v čem cvičit? Neváhejte – zkuste to! Vyhrát můžete už po sedmi odcvičených dnech. Ti nejlepší, kteří se výzvy nezaleknou, a odcvičí celých 28 dní, mají šanci dosáhnout až na hlavní výhru – iPad mini.

Osobní trenér pro každého!

Programem vás provedou zkušení osobní trenéři Radka Vandasová a Oliver Poór, kteří poradí, jak správně cvičit, a prozradí i tipy jak se namotivovat tak, abyste se cvičením vydrželi až do konce. Kromě toho si můžete jednoho z nich vybrat jako svého osobní kouče, který vám následně pomůže správně a pravidelně cvičit až do konce Výzvy. „Krátká ranní kardio rozcvička je ideálním způsobem, jak se po ránu probudit a zároveň aktivovat metabolismus a nastartovat tělesné funkce,“ vysvětluje osobní trenérka Radka Vandasová a dodává: „Velkou výhodou kardio cvičení také je, že nám v těle rozproudí krev a šetrně prohřeje svaly a klouby.“

bebe2

Snídaně je základ

Nezapomeňte, že na ranní rozcvičku byste se měli vrhnout na lačno hned po probuzení, abyste tak nastartovali svůj metabolismus a dostali chuť se nasnídat. Na stránkách www.bebevyzva.cz proto také naleznete spoustu tipů na pestré a vyvážené snídaně, kde jistě najdete inspiraci.

„Snídaně představuje start do nového dne a do značné míry rozhoduje o tom, jak bude úspěšný. Snídaně slouží k doplnění energie po celonočním hladovění, takže ti, kdo nesnídají, „jedou celé dopoledne na rezervu“. Je prokázané, že pravidelný stravovací režim je spojen s menším rizikem přejídání, a tím pádem i s nižší pravděpodobností vzniku nadváhy a obezity, s lepší koncentrací, vyšší výkonností a ve svém důsledku i s lepšími studijními nebo pracovními výkony,“ vysvětluje Karolína Hlavatá, nutriční specialistka a dietoložka Endokrinologického ústavu v Praze.

bebe1

Fanděte svému favoritovi

BeBe Dobré ráno také vybralo 6 statečných fanoušků značky, kteří budou pravidelně cvičit, snídat a dělit se s ostatními o své pocity z Výzvy. Na Facebook a stránkách bebevyzva.cz budete moct sledovat, jak se jim daří a co je aktuálně trápí. Podpořte jednoho z nich a umožněte mu vyhrát!  Určitě oceníte to, že nikdy nebudete cvičit sami. Sdílet své zážitky, úspěchy i neúspěchy totiž můžete na Facebooku značky BeBe Dobré ráno i vy.

 

Tak neváhejte, připojte se k naší výzvě a vyhrajte!

 

 

 

O společnosti Mondelēz International

Společnost Mondelēz International je předním výrobcem cukrovinek a snacků s bezkonkurenčním portfoliem značek, které lidé milují. Jedná se o světové značky bývalé společnosti Kraft Foods Inc., která 1. října 2012 odštěpila svůj potravinářský provoz v Severní Americe. Máme na mysli kultovní značky, mezi něž patří například Cadbury, Jacobs, LU, Milka, Nabisco, Oreo, Tang a Trident. Společnost Mondelēz International působí ve 165 zemích, zaměstnává více než 110 tisíc lidí a v roce 2012 byl její obrat 35 miliard USD. V Čechách společnost Kraft Foods působí téměř 21 let. Mezi její lokální značky patří sušenky BeBe Dobré ráno, Zlaté, Kolonáda, Tatranky, Fidorka, Figaro a jedna z nejoblíbenějších značek – Brumík. K přejmenování Kraft Foods na Modelez Czech Republic došlo 29. dubna 2013.