Narozeninová soutěž Kika Nábytek

Kika nábytek, která letos slaví 10 let působení v České republice a na Slovensku.

Při té příležitosti si pro své zákazníky připravila narozeninovou soutěž, která potrvá od 9.3. do 15.6.2015.

 

Celkem má připraveno až 622 věcných cen – od sedací soupravy, postele či pobytu pro dvě osoby v hotelu Falkensteiner.

V soutěži navíc vyhrává skutečně každý, a to okamžitou výhrou v podobě slevového kupónu. Princip soutěže je zábavně-vědomostní. Soutěžící budou tipovat počet párátek ve skleněné váze s výškou 20 cm. Vyhrává ten, kterého tip bude nejblíže k přesnému počtu párátek.

Tento rok mají zákazníci možnost nakupovat už desátý rok v obchodních domech Kika v České republice. Jeden z největších světových prodejců nábytku a bytových doplňků otevřel svůj první obchod v Praze Čestlicích v březnu 2005 a rozšířil tak svojí prodejní síť ve střední Evropě. Pod heslem „Všechno pod jednou střechou“ nabídl do té doby nezvykle rozsáhlé spektrum služeb, včetně dodání a montáže nábytku, zaměření, 3D plánování v počítači, ale i například šití záclon, zapůjčení dodávky na přepravu zboží, odvoz starého nábytku, vodovodní a elektrické instalace. Součástí některých obchodních domů jsou kvalitní restaurace a například dětský koutek.

 

Celkem je pro výherce připraveno až 622 věcných cen, přičemž nejlákavější budou určitě pobyty pro dvě osoby v hotelu Falkensteiner, sedací soupravy, postel typu boxspring či pohovky. V soutěži přitom vyhrává každý, a to okamžitou výhru v podobě slevového kupónu v hodnotě 200 Kč, který je možné uplatnit při dalším nákupu v Kika.

 

Princip soutěže je zábavně-vědomostní. Soutěžící budou tipovat počet párátek ve skleněné váze s výškou 20 cm. Vyhrává ten, kterého tip bude nejblíže k přesnému počtu párátek. Do soutěže se může zapojit každý zákazník Kika Nábytek, který si v době trvání soutěže od 9. 3. do 15. 6. 2015 zakoupí zboží v jakékoliv hodnotě a následně ho zaregistruje na stránce www.kika-soutez.cz