Na trh přichází řada novinek pro vaši domácí lékárničku

Všichni se nedočkavě těšíme na slunečné dny plné aktivit v přírodě. Radost ovšem mohou pokazit zákeřní škůdci jako komáři a klíšťata, kteří znepříjemní jakoukoliv venkovní činnost. V kapse houbaře i třeba golfisty by proto neměl chybět nový, účinnější repelent Ultrathon™. Hodí se i na dovolenou do tropických oblastí, kde hrozí krom lymské boreliózy či klíšťové encefalitidy také třeba malárie či západonilská horečka. Repelent Ultrathon byl testován armádou USA a osvědčil se v nejtěžších podmínkách džunglí Střední Ameriky. Obsahuje patentovanou technologii postupného uvolňování aktivní složky DEET. Speciální polymer zapouzdří DEET, díky čemuž se repelent na povrchu pokožky uvolňuje postupně a nedochází k jeho odpařování ani pronikání do pokožky. Je tak zajištěna až dvanáctihodinová ochrana před komáry. Přípravek je odolný vůči dešti, vlhku, potu či postříkání vodou. Všechny výrobky jsou k dostání v příjemných cestovních baleních.  Jemná krémová konzistence mléka se hodí pro děti a na obličej. Novinku představuje balení s pumpičkou ve spreji, jejž lze použít i na oblečení a z portfolia Ultrathonmá nejvyšší obsah složky DEET – až 35 %. Repelenty odpuzují komáry a klíšťata, která mohou přenášet infekci lymské boreliózy a komáry přenášející tropické choroby.

 

05Ultrathon™ s pumpičkou ve spreji, 35 % DEET

  • Obsah 100ml

Ultrathon™ sprej, 25 % DEET

  • Obsah 125ml

Ultrathon™ mléko, 34 % DEET

  • Obsah 60ml

 

Tradiční česká značka Spofaplast nyní představuje nové voděodolné gelové náplasti na puchýře různých velikostí a tvarů. Speciálně se zaměřuje na prsty a paty, což ocení zejména dámy na vysokých podpatcích. Měkký gelový polštářek pomáhá vstřebávat tekutinu vytékající z puchýře. Puchýře se tak lépe hojí, tlumí bolest, brání tvorbě jizev a chrání před bakteriemi. Díky transparentnímu zabarvení si náplasti ani nevšimnete, takže jimi směle můžete ozdobit nožku i v letních dnech.

Portfolio Spofaplast se dále rozrostlo o průhledné voděodolné náplasti vhodné na koupání. Udržují zranění v suchu a poskytují pokožce komfort. Jsou určené k ošetření drobných poranění, odřenin a puchýřků. Vydrží ve vodě i více než 8 hodin, a proto by neměly chybět v žádné výbavě na letní dovolenou. Tradiční pevný rychloobvaz se silnou lepivostí je vhodný k ošetření odřenin a puchýřků. Vyrábí se v tělové barvě, je odolný, prodyšný a pevně drží. Zinkoxidová lepicí vrstva zajišťuje, že náplast pevně drží. Absorpční polštářek se nelepí k ráně. Všechny výrobky Spofaplast jsou hypoalergenní a běžně dostupné v lékárnách.

033M Spofaplast Voděodolné náplasti, 10 ks, různé tvary

3M Spofaplast Gelové náplasti na puchýře na prstech, 6 ks

3M Spofaplast Gelové náplasti na puchýře na patách, 5 ks

3M Spofaplast Gelové náplasti na puchýře, 7 ks, různé velikosti

3M Spofaplast Klasik Textilní náplast (6 cm × 1 m)

3M Spofaplast Klasik Textilní náplast (8 cm × 1 m)

Novinkou v nabídce NexcareTM jsou náplasti vyrobené z lehkých prodyšných materiálů. Nízkoalergenní mikroporézní náplasti NexcareTM Sensitive jsou určeny výhradně pro jemnou pokožku. Náplasti disponují měkkým savým polštářkem a spolehlivým lepidlem. Malé parádnice při drobných zraněních ocení úžasně měkoučký design Barbie. NexcareTM Active jsou kvalitní náplasti jedinečného tvaru s extra silným polštářkem a přilnavou vrstvou po celém obvodu náplasti pro lepší ochranu před nečistotami a bakteriemi. Flexibilní pěnový materiál se přizpůsobuje, napíná a ohýbá podle pohybu. NexcareTM Comfort jsou velmi příjemné náplasti z flexibilního, měkkého a hebkého materiálu. Vyznačují se vynikající prodyšností i mezi otvory, čímž umožňují odpařování potu a vlhkosti pro uchování suché pokožky.

023M Nexcare Dětské náplasti Barbie 20 ks

3M Nexcare Comfort/Active/Sensitive náplasti 10 ks

 

www.3M.cz