Na jaký sport má vaše dítě talent? Zjistěte to pomocí jednoduchého testu

 

 

sport_1SportAnalytik navazuje na úspěšný kanadský program představený v rámci olympijských her ve Vancouveru v roce 2010, kterým prošlo více než 100 000 dětí. Jedná se o patentovanou metodu kanadských vědců. Česká verze se skládá ze dvou kroků. Fyzický test odhalí pohybové dovednosti dětí, a to na základě osmi zábavných úkolů, jako jsou například sprint na 30 metrů, hod basketbalovým míčkem nebo člunkový běh. Test osobních preferencí potom zkoumá jejich povahové rysy, mimo jiné zápal a motivaci. Výsledkem je report o dvou částech. V té základní se dozvíte, jaké jsou z hlediska fyzické aktivity silné a slabé stránky vašich dětí. V pokročilém reportu najdete především doporučení konkrétních pěti běžných a pěti alternativních sportů, kterým by se děti měly věnovat. Zvlášť u nich totiž platí, že je výběrem vhodné aktivity motivujete k pohybu. A to je v současné době, kdy i Česko trápí dětská obezita, neocenitelná pomoc.

 

Metoda SportAnalytik je určená dětem ve věku 5 až 15 let. Po registraci ji můžete vyzkoušet buď na některém ze sportovních dnů, jejichž harmonogram najdete na www.sportanalytik.cz, nebo děti individuálně otestovat na základě zaslaných instrukcí. Návod hledejte rovněž na www.sportanalytik.cz.

 

Zjistěte, na který sport se vaše děti SKUTEČNĚ hodí. Odměnou vám bude jejich radost z objeveného pohybového nadání a nadšení po návratu z tréninku!

 

sport_3
sport_5