Máte doma prima babču?

 

Pohodová, rychlá, inteligentní, milující a akční – jednoduše PRIMA. Takové jsou moderní babičky dnešní doby. O tom se bude snažit přesvědčit již IV. ročník soutěže PRIMAbabča, kterou vyhlašuje klub Primababča společně s Českým rozhlasem Pardubice. Chcete i vy, milé dámy, ukázat, že jste pro svoje vnoučata prostě prima babička? Tak se do soutěže přihlaste.

 

K dispozici je Vám formulář na webových stránkách soutěže www.primababca.cz Přihlásit se můžete i prostřednictvím mailu na adrese primababca@rozhlas.cz. Přihláška musí (dle pravidel a instrukcí uveřejněných na www.primababca.cz) obsahovat fotografii soutěžící a také motivační dopis, ve kterém soutěžící stručně zdůvodní, proč právě ony jsou primababči.

 

Možnost přihlásit se máte od 15. května do 16. září 2011. Soutěž je určena všem půvabným, zralým a především soutěživým ženám – babičkám, které si poradí v každé situaci a mají dobrou radu pro svoje vnoučata. Do soutěže Primababča se mohou hlásit ženy libovolného věku, které mají alespoň jedno vnouče. A pokud se, milé dámy, soutěže bojíte, tak vězte, že jde především o zábavu a pohodovou atmosféru. Nakonec o tom Vás jistě přesvědčí i fotografie z loňského ročníku, které najdete na www.primababca.cz. Tak neváhejte a ukažte i Vy, že jste nebo znáte ženu, která je prostě PRIMABABČA!