Lze se přirozeně očistit a navíc i zhubnout?

 

Ke kořenům potíží se snadno dostaneme pomocí přirozené detoxikace organizmu. Detoxikace je vhodný způsob, jak se zbavit jedovatých látek (toxinů) usazených v našem organismu. Toxiny jsou jedním z hlavních činitelů, způsobujících akutní i chronické nemoci.

Přirozenou detoxikaci těla mohou podpořit některé vyvážené, harmonizující nápoje jakým je nápoj NEERA, který si připravíme namícháním čistého stromového sirupu s čerstvě vymačkanou citronovou šťávou, kajenským pepřem a čistou vodou. Tento nápoj stimuluje pročišťující proces našeho těla, uspokojuje pocit hladu a dodává tělu energii bez toho, aby zatěžoval trávicí trakt. Během detoxikační kúry NEERA se průběžně popíjí pouze zmíněný nápoj, voda a čaje podporující čištění trávicího traktu, hlavně střev. Podle tradičního léčebného programu by měl čistící proces trvat deset dní. Pokud to je na vás ale příliš silné kafe, vydržte alespoň tři dny nebo třeba opakovaně jeden den v týdnu.

Jak je to s tím hubnutím?

NEERA Detox kúra nám kromě odstraňování nahromaděných toxinů a obnovení chemické rovnováhy těla efektivně pomáhá spalovat tuky, proto je též přirozeným a bezpečným způsobem, jak zhubnout.

Navíc omezuje přílišnou touhu po jídle a závislost na pochutinách, což činí z hubnutí přirozený proces. Většina  lidí, kteří  absolvovali 7 – 10 denní kúru, uvádí snížení váhy o 5 až 10 kg, ostatní zhubli 3 – 5 kg. Protože příčinou snížení tělesné váhy není ztráta vody, ale především odbourání nadbytečných tukových zásob a nahromaděných toxinů, jen velmi malá část váhy se po skončení diety může vrátit.

Další informace o očistné kůře NEERA® najdete na www.neera-detox.cz nebo volejte 739 45  40 45 / 724 356 320.