9.den

Kubík – dopřejte Vašemu dítěti to nejlepší

Čím si budou vaše děti připíjet u štědrovečerní večeře? Pokud jim chcete dát v zimním nečase to nejlepší, sáhněte po Kubíkovi. Vašim ratolestem bude nejen chutnat, ale doplní si i pitný režim a díky vitamínům posílí svou imunitu. A navíc jim teď Kubík přináší i spoustu zábavy se Scooby-Doo!

Nápoje Kubík jsou přírodní šťávy vyrobené z ovoce a zeleniny. Vynikají vysokým obsahem vlákniny a jejich chuť se velmi podobá čerstvému ovoci a karotce. Jsou vydatným zdrojem betakarotenu, vitamínu C, draslíku, minerálů a vlákniny.

 

Nápoje a nektary Kubík jsou vyrobeny pomocí postupů, při kterých nejsou použity žádné konzervační látky ani umělá barviva. Obě nápojové řady Kubík jsou zcela bez přídavku řepného cukru. Pro vylepšení chuti je použit pouze glukózo-fruktózový sirup. Glukóza a fruktóza představují jednoduché, pro tělo lehce zpracovatelné formy cukrů, které se přirozeně nacházejí v ovoci a zelenině. Na trh se Kubík dodává ve dvou verzích

 

 

Kubík Classic – nápoj ve skle s vyšším obsahem ovocného podílu (podle příchuti – až 60 %)

 

 

 

 

 

 

 

Kubík Play – jediný dětský nápoj v PET balení na našem trhu bez konzervantů a umělých barviv, s 20% podílem ovoce.

 

 

 

 

Děti si také mohou lepit samolepky z etiket do SuperAlba promoční akce Scooby Doo, kde najdou řadu kvízů o postavách seriálu Scooby Doo.

 

Soutěžní otázka:Kolik samolepek můžete nalepit do SuperAlba Scooby-Doo? a)30b)28c)26

Nápovědu a více informací, zajímavostí a hry pro vaše ratolesti, najdete na www.medakubik.cz