VL 5.den

Dopřejte svým dětem kvalitní zábavu u které vydrží celé hodiny! Pokud už vaši ratolest nebaví jen prohlížení knížek, pusťte mu jejich pokračování na DVD a až ho shlédne, může se pustit do her na internetu!Knižní klub ale myslí i na malé zpěváky. Naučte se nejkrásnější české písničky a díky hudbě na DVD může zábavné rodinné karaoke začít!

Novinka knihy, DVD a online hry pro děti! Víte kde má šimpanz ložnici?Umí se lední medvěd potápět?Pije slon nosem?Jak vypadá lví lekce plížení? Jedinečný způsob, jak vaše děti seznámit s divokou přírodou prostřednictvím knihy, DVD a online hry.

 

MALÝ ŠIMPANZ, kniha a DVD Malý šimpanz se toho musí hodně učit, aby dokázal žít s tlupou příbuzných v korunách stromů. Někdy je opravdu těžké odhodlat se ke šplhání na vysoký strom, kde rostou šťavnaté plody. Ale když to šimpanz dokáže, rázem mu stoupne sebevědomí.

Můžete vyhrát jednu ze tří těchto knih!

 

 

LEDNÍ MEDVÍDEK, kniha a DVD

Lední medvídek žije se svou maminkou a bratříčkem v polární pustině a učí se lovit, aby dokázal v nehostinných podmínkách přežít.Můžete vyhrát jednu ze tří těchto knih!

 

 

SLŮNĚ, kniha a DVDRodina, ve které žije sloní kluk, je skutečně velká. Když se narodí další slůňátko, malý slon si uvědomí, že už zas tak malý není.Můžete vyhrát jednu ze tří těchto knih!

 

 

 

LVÍČE, kniha a DVDLvíče a jeho sourozenci tráví celé dny v africké přírodě a musí se toho jako malí hodně naučit – například vylézt na strom, aby viděli co je kolem nich. A to není úplně tak jednoduché!Můžete vyhrát jednu ze tří těchto knih!

 

 

 

 

 

Ukázky najdete na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=pq_A-6cIXzk Knihy můžete zakoupit na stránkách Knižního klubu (www.knizniweb.cz) a ve většině super a hyper marketech.cena od 159,- Kč

Dále soutěžíme o 5 karaoke lidových písniček!

 

Moje první písničky – české lidové Rodiče mohou na základě této jednoduché knížky seznámit děti s nejkrásnějšími českými lidovými písničkami. Kniha i DVD obsahuje texty, takže děti mohou písničku nejenom slyšet, ale i vidět. Přečtěte si texty, podívejte se na kreslený film, zazpívejte si k němu písničku a nakonec si ještě vybarvěte obrázek!

 

 

A jaké písničky se naučíte?

Já do lesa nepojedu
Pásla ovečky v zeleném háječku
Vyletěla holubička ze skály
Jede, jede poštovský panáček
Travička zelenáŠel zahradník do zahrady
Holka modrooká
Ach synku, synku
Červený šátečku

 

Soutěžní otázka: Kdo je autorem knih Já a moje rodina? Nápovědu a spoustu tipů na skvělé knihy najdete na www.knizniweb.cz.