Kdy se mě konečně zastaneš?

Mámy a jejich chlapci
Ať už se jedná o mazánky, nebo borce typu Ramba, při pohledu na svou mámu obvykle zjihnou, vědomi si toho, že už je nikdy nikdo nebude milovat tak zcela bez výhrad. Nikomu nebudou připadat roztomilí, když je uvidí válet se na posteli v týden starém spodním prádle, nikdo je nebude obdivovat i za to, že tak pěkně snědli svíčkovou se šesti. Matčina láska je bez výhrad. A do téhle idylky příjde nějaká úplně cizí ženská a chce, aby se snad chudák chlap, postavil proti vlastní mámě!
Tak se mě zastaň
Jistě, takhle prostě to moudrá žena nikdy neformuluje. Přesto ovšem nastanou okamžiky, kdy by si představovala, že bude muž stát na její straně a dá najevo, že je hlavou nové rodiny. Zejména, když „maminka“ kritizuje každé jídlo, které snacha uvaří, kontroluje každý její krok a nevynechá jedinou příležitost, aby jí jízlivou poznámkou neosladila život. Prostě čím víc miluje svého hošíčka, tím víc je jí protivná ta, která se ji dle jejího názoru na jejím místě snaží nahradit.
Jistě, muži se ohánějí tím, že jsou mezi mlýnskými kameny – přikloní se na jednu stranu, z druhé je to semele. Jenomže, když neudělají nic, může se stál, že je semele taky.
Milé dámy, taky máte doma muže, který se vás nikdy nezastal?